Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Chov koní


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
35,70€
Zľava 9%
32,40€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Chov koní patrí v posledných desaťročiach medzi najviac sa rozširujúce odvetvia poľnohospodárstva a spoločenskej sféry. A práve v tomto roku má študijný program hipológia na našej univerzite malé jubileum desať rokov. Autorský kolektív popredných hipologických odborníkov na Slovensku pod vedením prof. Ing. Marka Hala, PhD., gestora tohto študijného programu, zostavil vysokoškolskú učebnicu Chov koní. Do života ju slávnostne uviedli 14. februára na Katedre špeciálnej zootechniky.

Prof. Marko Halo v úvode svojho vystúpenia priblížil prípravu a tvorbu tohto významného diela. Poďakoval všetkým spoluautorom za ich ochotu a spoluprácu a ocenil nemalý prínos Vydavateľstva SPU, ktoré sa podieľalo aj na grafickom stvárnení publikácie. Zloženie autorského kolektívu, citlivá práca Vydavateľstva SPU a kvalitný obsah dávajú učebnici predpoklad úspešného diela.

Generálny riaditeľ sekcie poľnohospodárstva MPaRV SR Ing. Štefan Ryba, PhD., pošibaním jazdeckým bičíkom uviedol vysokoškolskú učebnicu Chov koní do života a poprial všetkým študentom veľa úspechov.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055220994 Rozmer: 170×240 mm Počet strán: 511 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách