🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Kolekcie

1

Najočakávanejšie filmy 2021

Zoznam filmových darčekov na tohtoročné Vianoce nebude mať konca. Prebdené filmové noci, vitajte medzi nami! O vašu filmovú pozornosť sa bude zaujímať Black Widow, Bábovky, Disney novinky či ďalšie nové a najočakávanejšie filmy, ktoré sa dočkali sfilmovania v roku 2021.

Počet titulov v kolekcii: 18

2

Najobľúbenejšie filmové destinácie

Gorila vybrala najobľúbenejšie filmové destinácie na toto leto. Inšpirujte sa a užívajte si filmovú dovolenkovú pohodu.

Počet titulov v kolekcii: 15

3

Letné filmové kino

Pripravte sa na LETNÉ KINO u vás doma - s týmito DVD zaručene. Gorila.sk vám prináša filmové leto s najväčšími filmovými hitmi a novinkami na DVD. Inšpirujte sa a užívajte si filmovú pohodu.

Počet titulov v kolekcii: 13

4

Polnoc v Paríži

Paríž, európske mesto bohov. Mesto, pri ktorom platí, že raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Ak nemáte momentálne cestu do Paríža... Nesmúťte, týmito knihami a filmami sa ocitnete medzi známymi parížskymi uličkami a budete prežívať svoj knižný alebo filmový príbeh.

Počet titulov v kolekcii: 10

5

Najlepšie komédie

Kráľ filmovej džungle vyzbieral tie najlepšie komédie, ktoré sa dostali na DVD a Blu-ray. Stačí nazrieť do našej filmovej obývačky.

Počet titulov v kolekcii: 23

6

Najlepšie filmy 2020

Pozrite si filmové trháky a najlepšie filmy v 2020 podľa Gorila.sk, na ktoré sme sa tešili počas roka a získali najlepšie recenzie i filmové ocenenia.

Počet titulov v kolekcii: 20

7

Filmové novinky

Gorila.sk vám prináša filmovú jar s najväčšími filmovými hitmi na DVD a Blu-ray . Inšpirujte sa a užívajte si filmovú pohodu a filmové novinky.

Počet titulov v kolekcii: 10