🔥 Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Kolekcie

1

Učebnice Project (Fourth edition)

Učitelia, rodičia, školáci! Gorila pripravila zoznam všetkých dostupných učebníc a pracovných zošitov zo série Project (Fourth edition). Vyberte si level a hor sa do učenia angličtiny :-)

Počet titulov v kolekcii: 34

2

Traja pátrači

Gorila vystopovala knižných pátračov! Prečítaj si príbehy a vyrieš záhady záhad, ktorými ťa budú sprevádzať najznámejší Traja pátrači.

Počet titulov v kolekcii: 16

3

Heartstopper knihy

Heartstopper nájdeš nielen na Netflixe, ale aj v knižnej ilustrovanej podobe. Dočítania, kamaráti!

Počet titulov v kolekcii: 21

4

Knižná séria 365 dní

Trilógia 365 dní je moderná a pikantná romanca, ktorej prvý sfilmovaný diel 365 dní prepísal rebríčky sledovanosti na Netflixe. Niet sa čomu čudovať, príbeh Laury a Massima čitatelia a diváci prirovnávajú k erotickej sérii Päťdesiat odtieňov sivej. Nech sa páči, začítaj sa aj ty do kníh alebo e-kníh.

Počet titulov v kolekcii: 3

5

Stieracie mapy

Kde si včera bol? Ukáž a zotri miesto na mape! Pozri si celú ponuku stieracích máp a pochváľ sa každému, ktoré miesta si navštívil, objavil a spoznal.

Počet titulov v kolekcii: 23

6

Knižná séria Smradi

Najznámejší Smradi v širokom okolí! Obľúbená knižná séria pre deti od 9-99 rokov. Prečítaj si prvý diel predtým, ako pôjdeš do kina na rovnomenný film.

Počet titulov v kolekcii: 8

7

Knižná séria Bridgerton

Romantický a šteklivý príbeh Bridgertonovcov nájdeš nielen v rovnomennom seriáli, ale aj v knihách! Ak nechceš čakať na nové časti seriálu, prečítaj si knihy a zistíš aj to, aký bude koniec vzťahu medzi... Gorila nič viac neprezradí, len: Všetky dostupné knižné diely sú v tejto kolekcii.

Počet titulov v kolekcii: 11

8

Najlepšie knihy pre teenagerov

Čo najradšej čítajú tínedžeri? Gorila zostavila tie najlepšie knihy.

Počet titulov v kolekcii: 18

9

Knižné novinky apríl 2022

Pripravte sa na knižnú jar už teraz! Je to skoro? Ale keď čas rýchlo letí... Ak patríte do skupiny čitateľov, ktorí sú nadšení z prvých knižných správ o pripravovaných knihách, tak nasledujúce riadky sú pre vás... a pre všetkých! Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 15

10

Anasoft litera 2022

Gorila.sk predstavuje 10-tku Anasoft litera 2022. Prestížne slovenské literárne ocenenie Anasoft litera sa udeľuje slovenským spisovateľkám a spisovateľom, za pôvodnú prózu vydanú v uplynulom roku. Z desiatich finalistov literárnej ceny sa vyberie jej víťaz.

Počet titulov v kolekcii: 10

11

Knižné novinky marec 2022

Knižný mesiac marec pozdravuje a poklady predstavuje! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 10

12

Magnetické hry na cesty

Kolekcia klasických hier, ktoré zabavia pri cestovaní, na dovolenke, ale aj doma. Vybrať si môžete z klasických hier ako je Človeče, nehnevaj sa!, Dáma, Hady a rebríky a ďalšie.

Počet titulov v kolekcii: 7