Bazár kníh za najsuper ceny!

Kolekcie

1

Darčeky za vysvedčenie

Pripravili sme si, čo letí u školákov a za super ceny.

Počet titulov v kolekcii: 40

2

Knižné novinky jún 2023

Cítite to? Leto pomaličky prichádza! Ak už z kalendára strhávate dni do začiatku vami vytúženej dovolenky, spríjemníte si čakanie knihami. Upozornenie: jún je v znamení knižných trhákov, doslovne. Tu je výber knižných noviniek za jún 2023.

Počet titulov v kolekcii: 23

3

Sfilmované knihy

TOP sfilmované knihy, ktoré sa dostali na filmové plátno.

Počet titulov v kolekcii: 47

4

Najkrajšie knihy Slovenska za rok 2022_

Odborná porota porotovala aj radila sa, až napokon vybrala Najkrajšie knihy Slovenska za rok 2022. Ej,či sú krásne! Gorila knihy listovala a pre vás kolekciu kníh pripravila. Nech sa páči, zaľúb sa do kníh aj ty!

Počet titulov v kolekcii: 18

5

Fitness knihy

Vstáviť a cvičiť! Činky do ruky a ideš! Ak však hľadáš návod ako na to, alebo potrebuješ overené rady, ktoré fungujú, riešením sú fitness knihy. Gorila pripravila zoznam najpopulárnejších kníh o cvičení, vďaka ktorým budeš mať tehličky aj na poličke medzi knihami.

Počet titulov v kolekcii: 89

6

Knižné novinky máj 2023

Pripravte sa na knižný máj už teraz! Je to skoro? Ale keď čas rýchlo letí... Ak patríte do skupiny čitateľov, ktorí sú nadšení z prvých knižných správ o pripravovaných knihách, tak nasledujúce riadky sú pre vás... a pre všetkých! Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 19

7

Knihy o Slovensku

Knihy o Slovensku môžu byť rôzne - od romantiky až po drsné trillery. Gorila však pripravila zoznam kníh, ktorý sa hemží zaujímavosťami, krásami, jednoducho všetkým možným! Ako sa spieva v pesničke, že najkrajší kraj v šírom svete je moja knižná zem, tak aj tieto knihy o Slovensku potešia každého srdciara aj turistu. 

Počet titulov v kolekcii: 42

8

TOP lacné knihy

To, že kniha nestojí niekoľko desiatok eur ešte neznamená, že jej obsah za prečítanie nestojí. Vybrali sme tie najlepšie lacné knihy z najlacnejších kníh na Gorila.sk, ktoré by ste si mali prečítať.

Počet titulov v kolekcii: 83

9

BookTok knihy

Tik-tak, TikTok valí a s ním aj knihy, ktoré plávu na tejto rýchlej sociálnej siete! Gorila úspešne ulovila do siete všetky knihy, ktoré sa predbiehajú v predajnosti, záujme, láske a nehe. Pozri si BookTok výber a vyber si nové čítanie.

Počet titulov v kolekcii: 50

10

Montessori knihy

Na základe výchovno-vzdelávacej metódy, ktoré vyvinula pedagogička Dr. Maria Montessori, predstavujeme Montessori knihy, ako vychovávať svoje dieťa.

Počet titulov v kolekcii: 60

11

Aprílové knižné novinky 2023

Apríl ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na knižné objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 18

12

Roblox kniha

Knihy z kategórie Roblox sú pre rôzne vekové skupiny. Niektoré knihy Roblox sú určené pre deti, ktoré sa učia hrať hry na Roblox, zatiaľ čo iné sú určené pre dospelých, ktorí chcú využiť túto platformu na získanie zručností v oblasti programovania a tvorby hier. Kniha Roblox môže byť obľúbeným zdrojom informácií a inšpirácie pre hráčov, tvorcov hier a vývojárov.

Počet titulov v kolekcii: 15