Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Kolekcie

1

Najnovšie aprílové knihy

Apríl ako sa patrí! Najnovšie knihy od obľúbených autorov sa objavili na trhu a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na knižné objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 20

2

Anasoft litera 2024

Gorila.sk predstavuje desiatku finalistov Anasoft litera 2024. Prestížne slovenské literárne ocenenie Anasoft litera sa udeľuje slovenským spisovateľkám a spisovateľom, za pôvodnú prózu vydanú v uplynulom roku. Z desiatich finalistov literárnej ceny vzíde jej víťaz.

Počet titulov v kolekcii: 10

3

Marcové knižné novinky

Marec - mesiac knihy ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 20

4

Knižné novinky február 2024

Knižný február v roku 2024 ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 20

5

Lego Harry Potter knihy

Všetky dostupné Lego Harry Potter knihy na jednom mieste.

Počet titulov v kolekcii: 14

6

Knihy pre prvákov

TOP knihy pre prvákov a prváčikov.

Počet titulov v kolekcii: 40

7

Januárové knižné novinky 2024

Nový rok 2024 ako sa patrí! S novými knihami v mesiaci január od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie na začiatku roka 2024!

Počet titulov v kolekcii: 20

8

Hudobné MC kazety

Hudobné MC kazety sú opäť späť na trhu. Vyselektovali sme aktuálne dostupné, ktoré nájdeš na našom trhu..

Počet titulov v kolekcii: 25

9

TOP knihy 2023

Najpredávanejšie, najobľúbenejšie, jednoducho knižné bestsellery a TOP knihy 2023, ktoré sa tešili popularite počas celého roka. A čo je najlepšie? Z týchto knižných pokladov si vyberie každý!

Počet titulov v kolekcii: 20

10

Knihy pre detektívne talenty

Knižnica sa im prehýba pod váhou zločinu od Nesba, Dána a vyšetrovacie praktiky ovládajú lepšie než krajský inšpektorát a forenzná príručka dokopy. Ak práve nemajú poruke žiadne knižné detektívky, severské krimi a vidia potenciálneho páchateľa v každom v ich okolí. Zbav detektívne talenty abstinenčných príznakov niektorou z kriminálok!

Počet titulov v kolekcii: 20

11

Knihy pre romantické duše

Tvrdia, že medzi láskou a závislosťou je len tenučká čiara a najradšej prežívajú komplikované vzťahy na stránkach kníh. Pri čítaní sú hlavným hrdinom príbehu, ktorý hľadá lásku svojho života a v prípade, že romantické knihy nemajú šťastný koniec, neubránia sa slzám. Dopraj im poriadnu dávku romantiky, ktorú nájdeš v týchto knihách.

Počet titulov v kolekcii: 20

12

Knihy pre nerozhodných

Najlepší knižný mix z každého literárneho kúta, v ktorom nájdeš TOP knihy pre každého.

Počet titulov v kolekcii: 20