🍌 Februárová knižná akcia

Kolekcie

1

TOP knihy 2022

Najpredávanejšie, najobľúbenejšie, jednoducho knižné bestsellery a TOP knihy 2022, ktoré sa tešili popularite počas celého roka. A čo je najlepšie? Z týchto knižných pokladov si vyberie každý!

Počet titulov v kolekcii: 20

2

Knihy pre detektívne talenty

Knižnica sa im prehýba pod váhou zločinu od Nesba, Dána a vyšetrovacie praktiky ovládajú lepšie než krajský inšpektorát a forenzná príručka dokopy. Ak práve nemajú poruke žiadne knižné detektívky, severské krimi a vidia potenciálneho páchateľa v každom v ich okolí. Zbav detektívne talenty abstinenčných príznakov niektorou z kriminálok!

Počet titulov v kolekcii: 20

3

Knihy pre romantické duše

Tvrdia, že medzi láskou a závislosťou je len tenučká čiara a najradšej prežívajú komplikované vzťahy na stránkach kníh. Pri čítaní sú hlavným hrdinom príbehu, ktorý hľadá lásku svojho života a v prípade, že romantické knihy nemajú šťastný koniec, neubránia sa slzám. Dopraj im poriadnu dávku romantiky, ktorú nájdeš v týchto knihách.

Počet titulov v kolekcii: 20

4

Knihy pre nerozhodných

Najlepší knižný mix z každého literárneho kúta, v ktorom nájdeš TOP knihy pre každého.

Počet titulov v kolekcii: 20

5

Knihy pre malých rebelov

Myslíš si, že nájsť najlepší knižný darček pre malých rebelov je jednoduché? Opak býva pravdou, pretože vybrať správne knihy pre deti, ktorú nebudú len listovať, ale aj čítať, nie je hračka. A ktoré detské knihy by sa páčili malým a veľkým rebelom? Tieto!

Počet titulov v kolekcii: 20

6

Knihy pre mladú krv

Knihy čítajú, ale ešte radšej sa s ňou fotia. Ich knižný svet už nie sú rozprávky na dobrú noc, ale príbehy, ktorými žijú. Knižné tipy hľadajú na sociálnych sieťach, ale ešte radšej sa inšpirujú knihami, o ktorých hovorí celý internet. Ak hľadáš originálne knihy pre tínedžera alebo young adult, pozri si túto knižnú ponuku.

Počet titulov v kolekcii: 21

7

Knihy pre tvrdých realistov

Beletriu ofrflú poznámkami o tom, aký bol dej nereálny, vykonštruovaný a vzdialený skutočnému svetu. Pravých presvedčených realistov totiž nasýtia iba historické reálie a tvrdé fakty, ktoré sú centrom ich záujmu. Utíšiš ich iba knihou plnou vyčerpávajúcich informácií, ktorými ťa neskôr so zápalom ohurujú. Tento výber nonfiction a odbornej literatúry uspokojí aj tých najnáročnejších.

Počet titulov v kolekcii: 18

8

TOP anglické knihy

Welcome to the jungle, Gorila predstavuje najlepšie anglické knihy! Knižná džungľa má rôzne zákutia, vrátane jedného s cudzojazyčnou literatúrou.

Počet titulov v kolekcii: 20

9

Luxusná knižnica

Pri každej návšteve sa pochvália zberateľským knižným kúskom a zo správy o novej hodnotnej knihe sa tešia tak, že netrpezlivo odpočítavajú dni do jej vydania. Knihy považujú za klenot, ktoré si chránia a ich radosť z darovanej knihy sa nedá ani opísať slovami. Urob (si) knižnú radosť a nájdi im nový knižný klenot v luxusnej knižnici.

Počet titulov v kolekcii: 32

10

Najlepšie spoločenské hry

Kocky sú hodené, Gorila.sk vybrala tie najlepšie spoločenské hry pod vianočný stromček.

Počet titulov v kolekcii: 20

11

Filmové darčeky

TOP filmy ako darček pod stromček, namixované s DVD a Blu-ray.

Počet titulov v kolekcii: 20

12

Najlepšie LP platne

Dj Gorila namixoval kvalitný zvuk a skvelý výber LP platní.

Počet titulov v kolekcii: 22