📚 Knižná akcia každý mesiac

Kolekcie

1

Januárové knižné novinky

Nový rok ako sa patrí! S novými knihami v mesiaci január od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 16

2

Knižné novinky apríl 2022

Pripravte sa na knižnú jar už teraz! Je to skoro? Ale keď čas rýchlo letí... Ak patríte do skupiny čitateľov, ktorí sú nadšení z prvých knižných správ o pripravovaných knihách, tak nasledujúce riadky sú pre vás... a pre všetkých! Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 15

3

Anasoft litera 2022

Gorila.sk predstavuje 10-tku Anasoft litera 2022. Prestížne slovenské literárne ocenenie Anasoft litera sa udeľuje slovenským spisovateľkám a spisovateľom, za pôvodnú prózu vydanú v uplynulom roku. Z desiatich finalistov literárnej ceny sa vyberie jej víťaz.

Počet titulov v kolekcii: 10

4

Knižné novinky marec 2022

Knižný mesiac marec pozdravuje a poklady predstavuje! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 10

5

Knižné novinky február 2022

Február ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 12

6

Knižný JANUÁR: Knihy, na ktoré sa môžete tešiť!

Január ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 10

7

Najpredávanejšie anglické knihy 2021

Gorila predstavuje najpredávanejšie anglické knihy v roku 2021.

Počet titulov v kolekcii: 10

8

Najpredávanejšie knihy roka 2021

Najpredávanejšie, najobľúbenejšie, jednoducho knižné bestsellery a TOP knihy 2021, ktoré sa tešili popularite počas celého roka. A čo je najlepšie? Z týchto knižných pokladov si vyberie každý!

Počet titulov v kolekcii: 10

9

Anglické knižné novin(k)y

Anglické knižné Vianoce podľa výberu Gorila.sk. Nachádzajú sa tu tie najlepšie nové anglické knižné tituly vydané v roku 2021.

Počet titulov v kolekcii: 12

10

Duna na jednom mieste

Duní DUNA a duna za dunou sa valí s ďalšími dielmi legendárnej ságy.

Počet titulov v kolekcii: 14

11

Najočakávanejšie knihy

Pripravte si pero a obrovský hárok papiera! Prichádzajú najočakávanejšie knihy 2021.O vašu knižnú pozornosť sa budú zaujímať Harry Potter, či nové knihy od slovenských i svetových autorov. A jedno veľké prekvapenie! V myšlienkach môžete už pozdraviť vašu peňaženku, pretože s láskou zaplače. Presvedčte sa!

Počet titulov v kolekcii: 14

12

Knižné leto

Čítať túto knihu, alebo nečítať? Detektívka, či romantický román? Slovenský alebo svetový bestseller? Nezúfajte, vybrali sme 10 najlepších kníh, pri ktorých si oddýchne počas leta.

Počet titulov v kolekcii: 10