Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Kolekcie

1

Januárové knižné novinky 2024

Nový rok 2024 ako sa patrí! S novými knihami v mesiaci január od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie na začiatku roka 2024!

Počet titulov v kolekcii: 20

2

Knižné novinky október 2023

Knižný október. Nové knihy, na ktoré sa môžete tešiť! Jesenná knižná sezóna štartuje! Počas októbra vychádzajú knižné novinky, ktoré netrpezlivo čakajú na teba.

Počet titulov v kolekcii: 18

3

Knižné novinky september 2023

Knižný september: Nové knihy, na ktoré sa môžete tešiť! Jesenná knižná sezóna štartuje! Počas septembra vychádzajú knižné novinky, ktoré netrpezlivo čakajú na teba..

Počet titulov v kolekcii: 25

4

Knižné novinky august 2023

Knižný august: Nové knihy, na ktoré sa môžete tešiť! Uhorková sezóna v knihách? Ani náhodou! V auguste vychádzajú knižné novinky, ktoré netrpezlivo čakajú na teba..

Počet titulov v kolekcii: 26

5

Knižné novinky júl 2023

Knižný JÚL: Nové knihy, na ktoré sa môžete tešiť! Uhorková sezóna v knihách? Ani náhodou! V júli vychádzajú knižné novinky, ktoré netrpezlivo očakáva knižný svet.

Počet titulov v kolekcii: 15

6

Hudobné novinky 2023

Vitaj v našej hudobnej džungli. Poskladali sme pre teba najlepšie hudobné novinky a albumy pre rok 2023.

Počet titulov v kolekcii: 21

7

Filmové novinky 2023

Pozrite si, na ktoré filmové novinky na DVD a Blu-ray sa tento rok najviac tešiť.

Počet titulov v kolekcii: 22

8

Anglické knižné novinky 2023

Do You Speak English? Objavujte spolu s Gorila.sk zaujímavé anglické knihy pre rok 2023. Poznáte ten pocit, keď musíte netrpezlivo čakať na preklad vašej obľúbenej knihy, ktorý je však v nedohľadne? Prečo čakať?! Gorila.sk ponúka anglické knižné tipy, ktoré si môžete prečítať ,, voriginálnom znení. "

Počet titulov v kolekcii: 14

9

Knižné novinky - február 2023

Knižný február ako sa patrí! S novými knihami od obľúbených autorov sa "roztrhlo vrece" a rozhodne sa máme na čo tešiť. Knižné novinky, či najočakávanejšie knihy... čakajú na vaše objavenie!

Počet titulov v kolekcii: 15

10

Pokémon karty

Pika, pika! Patríte k nadšencom, ktorí chodia po uliciach a lovia v mobilných telefónoch pokémonov? Beháte denne desiatky kilometrov, aby ste našli Charmandera, či Bublasaura? Gorila pochytala všetkých Pokémonov. Pozri si naše zberateľské Pokemon kartičky.

Počet titulov v kolekcii: 37

11

Najlepšie kalendáre a diáre pre rok 2023

Pre rok 2023 sme pripravili bohatú ponuku stolových i nástenných kalendárov, ktoré budú nielen verne slúžiť, ale zároveň vás potešia svojim dizajnom či obrázkami.

Počet titulov v kolekcii: 35

12

Najlepšie knihy pre teenagerov

Čo najradšej čítajú tínedžeri? Gorila zostavila tie najlepšie knihy.

Počet titulov v kolekcii: 27