Máj, nové knižné zľavy až do 80% maj!

Kolekcie

13

TOP knihy 2023

Najpredávanejšie, najobľúbenejšie, jednoducho knižné bestsellery a TOP knihy 2023, ktoré sa tešili popularite počas celého roka. A čo je najlepšie? Z týchto knižných pokladov si vyberie každý! Tento rok zaujala kniha Postsedliaci a Žltá kniha budovania značky.

Počet titulov v kolekcii: 20

14

Knihy pre detektívne talenty

Knižnica sa im prehýba pod váhou zločinu od Nesba, Dána a vyšetrovacie praktiky ovládajú lepšie než krajský inšpektorát a forenzná príručka dokopy. Ak práve nemajú poruke žiadne knižné detektívky, severské krimi a vidia potenciálneho páchateľa v každom v ich okolí. Zbav detektívne talenty abstinenčných príznakov niektorou z kriminálok!

Počet titulov v kolekcii: 20

15

Knihy pre romantické duše

Tvrdia, že medzi láskou a závislosťou je len tenučká čiara a najradšej prežívajú komplikované vzťahy na stránkach kníh. Pri čítaní sú hlavným hrdinom príbehu, ktorý hľadá lásku svojho života a v prípade, že romantické knihy nemajú šťastný koniec, neubránia sa slzám. Dopraj im poriadnu dávku romantiky, ktorú nájdeš v týchto knihách.

Počet titulov v kolekcii: 20

16

Knihy pre nerozhodných

Najlepší knižný mix z každého literárneho kúta, v ktorom nájdeš TOP knihy pre každého.

Počet titulov v kolekcii: 20

17

Knihy pre malých rebelov

Myslíš si, že nájsť najlepší knižný darček pre malých rebelov je jednoduché? Opak býva pravdou, pretože vybrať správne knihy pre deti, ktorú nebudú len listovať, ale aj čítať, nie je hračka. A ktoré detské knihy by sa páčili malým a veľkým rebelom? Tieto!

Počet titulov v kolekcii: 20

18

Knihy pre mladú krv

Knihy čítajú, ale ešte radšej sa s ňou fotia. Ich knižný svet už nie sú rozprávky na dobrú noc, ale príbehy, ktorými žijú. Knižné tipy hľadajú na sociálnych sieťach, ale ešte radšej sa inšpirujú knihami, o ktorých hovorí celý internet. Ak hľadáš originálne knihy pre tínedžera alebo young adult, pozri si túto knižnú ponuku.

Počet titulov v kolekcii: 20

19

Knihy pre tvrdých realistov

Beletriu ofrflú poznámkami o tom, aký bol dej nereálny, vykonštruovaný a vzdialený skutočnému svetu. Pravých presvedčených realistov totiž nasýtia iba odborné knihy, historické reálie a tvrdé fakty, ktoré sú centrom ich záujmu. Utíšiš ich iba knihou plnou vyčerpávajúcich informácií, ktorými ťa neskôr so zápalom ohurujú. Tento výber nonfiction a odbornej literatúry uspokojí aj tých najnáročnejších.

Počet titulov v kolekcii: 20

20

Luxusná knižnica

Pri každej návšteve sa pochvália zberateľským knižným kúskom a zo správy o novej hodnotnej knihe sa tešia tak, že netrpezlivo odpočítavajú dni do jej vydania. knihy považujú za klenot, ktoré si chránia a ich radosť z darovanej knihy sa nedá ani opísať slovami. Urob (si) knižnú radosť a nájdi im nový knižný klenot v luxusnej knižnici alebo vzácne knihy.

Počet titulov v kolekcii: 52

21

TOP anglické knihy v roku 2023

Welcome to the jungle, Gorila predstavuje najlepšie anglické knihy v roku 2023! Knižná džungľa má rôzne zákutia, vrátane jedného s cudzojazyčnou literatúrou, ktorú si musiš prelistovať.

Počet titulov v kolekcii: 20

22

Najlepšie filmy 2023

Pozrite si najlepšie filmy za rok 2023 podľa Gorila.sk na DVD a Blu-ray, ktoré si nás získali a dostali skvelé recenzie i filmové ocenenia vo svete.

Počet titulov v kolekcii: 24

23

Najlepšie spoločenské hry

Kocky sú hodené, Gorila.sk vybrala tie najlepšie spoločenské hry pod vianočný stromček.

Počet titulov v kolekcii: 20

24

TOP hudobné albumy za rok 2023

DJ Gorila, odborník na nahrávky, hudbu, CD a LP platne namixoval a vybral to najlepšie hudobné za rok 2023.

Počet titulov v kolekcii: 20