📚 Veľký knižný výpredaj

Daňové zákony 2020

Úplné znenie platné v roku 2020

DonauMedia (2020)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
6,69€
Zľava 10%
6,02€

Komplet tlačenej publikácie, e-booku, celoročného aktualizačného servisu so slovenskou daňovou legislatívou a servisnej webovej stránky.

Nové vydanie tradičnej príručky pre profesionálnych používateľov – jednej z najrozšírenejších na trhu v novom vyhotovení rozšírené o tému elektronickej registračnej pokladnice (E-kasa). Extra široký formát, kvalitný biely papier, prehľadná úprava, orientačné prvky pre jednoduchú prácu s textom, zvýraznenie noviel, miesto na vlastné poznámky prispôsobené na zdieľanie, servisná webová stránka s najnovšími informáciami a možnosťou preberania textov zákonov, novel a aktualít. Na servisnej stránke zadarmo aj zákony o spotrebných daniach, o finančnej správe, o pravidlách riešenia sporov týkajúcich sa zdanenia, o účtovníctve a iné. Právny stav k 1. januáru 2020.

Prostredníctvom QR kódu na obálke si budete môcť objednať bezplatnú celoročnú aktualizáciu a bezplatný e-book. Všetky e-booky vo formáte pdf majú zhodnú grafickú úpravu s tlačenými verziami a sú prispôsobené na tlač v domácich a kancelárskych tlačiarňach. Priestor na ručne písané poznámky je prispôsobený na snímanie fotoaparátmi tabletov a smartfónov. Oznamovanie, spracovanie a archivácia ručne písaných poznámok nebolo nikdy jednoduchšie. Poznámky môžete zdieľať so spolupracovníkmi, spracovávať, priraďovať k denným úlohám a archivovať.

Rok vydania: 2020 ISBN: 9788081831119 Rozmer: 230×297 mm Počet strán: 180 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách