📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Šlabikár pre prvý ročník základných škôl (2. časť) - Kamila Štefeková, Romana Culková, Zuzana Takáčová

Šlabikár pre prvý ročník základných škôl (2. časť)


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,90€
Zľava 7%
6,42€

Šlabikár a čítanka sú víťazom konkurzu Ministerstva školstva SR v roku 2006.

Šlabikár Štefeková 2.časť pokrýva prácu v šlabikárovom období. Okolo každej dvojstrany sa nachádza súbor nápovedných obrázkov, ktorý umožňuje žiakom jednoduchšie osvojovanie si písmen a ich priebežné opakovanie. Je dôležitou pomôckou pri poznávaní písmen prostredníctvom sluchového rozlišovania hlások na začiatku slova.

Šlabikár obsahuje zmysluplné a veku primerané texty a príbehy, ktoré vzbudzujú zvedavosť žiaka a nútia ho prečítať ich a dozvedieť sa koniec. Priebežne sú v celom šlabikári zaradené cielené didaktické hry, často zábavné, ktoré podporujú čítanie s porozumením. V šlabikári sa priebežne nachádzajú strany s písanými textami, kde má žiak možnosť systematicky pracovať s písaným textom. V spodnej časti niektorých strán je krátka metodická informácia určená učiteľovi, alebo odkaz na vysvetlenie postupu práce v metodickej príručke. Šlabikár Štefeková 2.časť bol experimentálne overený.

K šlabikáru patrí interaktívne CD s úlohami a didaktickými hrami zahŕňajúcimi aj činnosti, ktoré sa nedajú priamo realizovať v šlabikári, ale pritom výrazne pomáhajú deťom pochopiť princíp čítania.

Šlabikár je spracovaný podľa požiadaviek ŠVP a príloh ISCED 1 a je schválený Ministerstvom školstva SR.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081207938 Počet strán: 64 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách