💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Vieš, že ťa potrebujem? - Estelle Maskame

Vieš, že ťa potrebujem?

Estelle MaskameCooBoo (2019)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
12,99€
Zľava 7%
12,08€

Láska nemá žiadne pravidlá

Láska nemá žiadne pravidlá. Eden už svojho nevlastného brata Tylera nevidela skoro rok. Hoci svoj tajný vzťah zo strachu z okolia ukončili, nemôže naňho zabudnúť. Takže keď ju pozve, aby s ním strávila leto v New Yorku, neváha ani na chvíľu. Lenže za dva roky sa všeličo zmenilo. Ona chodí s Tylerovým najlepším priateľom Deanom a aj Tyler sa posunul ďalej. Ako dopadne ich stretnutie v slnkom rozpálenom New Yorku, v meste, ktoré nikdy nespí? Odolajú pokušeniu alebo sa dajú uniesť svojimi citmi? A je ich láska dosť silná, aby ustála skúšku, ktorá nebude jednoduchá?

DIMILY je skratka vytvorená zo začiatočných písmen názvu prvého dielu trilógie Did I Mention I Love You? Druhý diel bestsellerovej série, ktorá sa v Británii zaradila do rebríčka piatich najlepších young adult kníh všetkých čias. Autorka Estelle Maskame má obrovskú fanúšikovskú základňu a jej séria sa stala svetovým fenoménom.


Originálny názov: Did I Mention I Need You? Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 135×203 mm ISBN: 9788056612699 Počet strán: 328 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách