Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Veža na úsvite

Trón zo skla 6

Sarah J. MaasSlovart (2018) • Séria Trón zo skla • 6. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,95€
Zľava 11%
15,10€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup


Začítajte sa do šiesteho pokračovania najúspešnejšej fantasy ságy súčasnosti Trón zo skla, ktorého dej sa odohráva zároveň s piatym dielom Búrka v impériu. Znovu objavte čaro príbehov Sarah J. Maas, tak ako si ho pamätáte zo začiatku série.

Kapitán kráľovskej gardy Chaol Westfall bol známy svojou chrabrosťou, silou a bezpodmienečnou oddanosťou korune. No všetko sa zmenilo po zničení skleneného zámku a vyvraždení jeho mužov, hoci adarlanský kráľ ušetril jeho život. Duša sa síce časom zahojí, no jeho telo je nenapraviteľne poškodené. Uzdravenie mu ponúkajú len legendy o tajomstvami opradených liečiteľoch v ďalekej krajine na Južnom kontinente. Nad Erileou sa však znášajú búrkové mraky, Aelin a Dorian sa nedokážu vyhnúť ničivej vojne a ich jedinú šancu na víťazstvo držia v rukách Chaol a Nesryn a ich schopnosť presvedčiť mocných pánov juhu, aby sa pridali k vojne na severe. Južný kontinent však skrýva mnohé tajomstvá, ktoré môžu mať nečakané následky pre celý svet.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Tower of Dawn Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 18+ ISBN: 9788055631646 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 656 Väzba: brožovaná Štýl: romantický, dobrodružnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách