❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Kráľovstvo z popola - Sarah J. Maas

Kráľovstvo z popola

Sarah J. MaasSlovart (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,95€
Zľava 21%
13,39€

Dlhoočakávané finále jednej z najúspešnejších fantasy sérií, závislosti, ktorej prepadli čitatelia po celom svete, Trón zo skla!

Aelin Galathynius sa zaprisahala, že zachráni svoj ľud, aj keď cena, ktorú za to treba zaplatiť, je nepredstaviteľne vysoká. Keď ju kráľovná férov Maeve uväzní v starodávnej železnej truhle a niekoľko mesiacov mučí, jedinou nádejou na prežitie je len Aelinina ohnivá vôľa a strašná istota, že ak ju Maeve zlomí, bude to znamenať skazu pre jej milovaných. S každým ďalším dňom však jej pevné odhodlanie nepoddať sa čoraz viac slabne... Kým je Aelin v zajatí, jej priateľov a spojencov osud zaveje na všetky svetové strany. Niektoré putá sa posilnia, iné sa spretŕhajú naveky. A keď sa ich cesty znovu spoja, všetci musia bojovať, ak Erilea nemá padnúť.
V napínavom záverečnom diele svetového bestselleru od Sarah J. Maas bude musieť Aelin zviesť posledný, najťažší boj pre záchranu seba samej – a pre prísľub lepšieho sveta.

Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom fantasy literatúry, fanúšikom Sarah J. Maas či Cassandry Clare.

Originálny názov: Kingdom of Ash Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055640389 Počet strán: 720 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách