🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Kniha Konto pracovného času - Jozef Toman, Marek Švec, Simona Schuszteková

Konto pracovného času

Novinka vydavateľstva Wolters Kluwer „Konto pracovného času“ reaguje na pretrvávajúci záujem zamestnávateľov a zástupcov...


🍌 Odosielame o 3 dni.
12,50€
Zľava 5%
11,88€

Novinka vydavateľstva Wolters Kluwer „Konto pracovného času“ reaguje na pretrvávajúci záujem zamestnávateľov a zástupcov zamestnancov o spracovanie publikácie, v ktorej by bola problematika tohto pracovnoprávneho inštitútu komplexne rozpracovaná. Právna úprava konta pracovného času je síce riešená v Zákonníku práce, no tento sa obmedzuje len na nevyhnutné minimum. V praxi preto často dochádza k vzniku sporných situácií medzi zamestnancami, zamestnávateľmi a zástupcami zamestnancov.

Autori publikácie ponúkajú čitateľom právny pohľad na celý inštitút konta pracovného času.

Publikácia je členená na okruhy súvisiace so zavedením konta pracovného času, organizáciou pracovného času pri uplatňovaní konta pracovného času, poskytovaním základnej zložky mzdy a ďalších zložiek mzdy, evidenciou pracovného času v konte pracovného času či výpočtom dovolenky zamestnancov. Autori sa venujú aj obsahovým náležitostiam dohody o konte pracovného času a možnosti jej vypovedania, ako aj problematike nároku na zabezpečenie stravovania.

Pridanou hodnotou publikácie je množstvo príkladov a otázok, ktoré sú zárukou jej využitia v praxi.

Publikácia je určená pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, ako aj zamestnancov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788081686306 Počet strán: 136 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách