☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Z fitka do kuchyne špeciál II - Lucia Švaral, Fitshaker tím

Z fitka do kuchyne špeciál II

Zdravé fitness recepty pre všetky príležitosti Pozeráš na krásne postavy iných ľudí a s povzdychom si vravíš: "Ach, keby...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 13%
17,31€

Zdravé fitness recepty pre všetky príležitosti

Pozeráš na krásne postavy iných ľudí a s povzdychom si vravíš: "Ach, keby aj ja mám toľko šťastia mať takú postavu!?" Krásne a zdravé telo však nie je otázkou šťastia, ale voľby. Aj ty ho môžeš mať...stačí sa preň iba rozhodnúť!

Napevno sa rozhodni, že mu každý deň dopraješ plnohodnotnú, zdravú a aj napriek tomu chutnú stravu. Variť zdravo totiž neznamená vylúčiť tuky, hladovať a sústrediť sa na nízkokalorické jedlá. Variť zdravo znamená poskytovať svojmu telu skutočné živiny hodnotným jedlom, ktoré je chutné a naplní nielen tvoj žalúdok, ale aj tvoj život. A presne takéto recepty nájdeš v tejto knihe!

152 vynikajúcich receptov od chutných raňajok, cez rýchle snacky, výživné polievky, poctivé mäsité i bezmäsité jedlá, dobroty pre návštevy, sladké mňamky bez múky, so sezónnym ovocím, či „tajnými prísadami“, na ktorých si vynikajúco pochutnáš. Nevynechali sme ani zaujímavé prílohy, recepty na zdravé pečivo či recepty na rôzne príležitosti (napr. na letné posedko s priateľmi).


„Jesť, variť a maškrtiť zdravo znamená oveľa viac, než len zhodiť pár kíl. Znamená to zmeniť súčasné myslenie a posunúť svoje šťastie, zdravie a lásku k sebe na prvé miesto. Tak dokážeš milovať a robiť šťastnými všetkých okolo seba“.


Všetky tieto recepty pochádzajú z našej Fitshaker kuchyne, s ktorou už schudlo a dostalo sa do formy tisíce ľudí. Recepty sme poctivo zbierali na našom blogu celý rok, aby sme po úspešnom bestselleri Z fitka do kuchyne Špeciál 1, mohli vydať jeho ďalšie pokračovanie. Každučký recept bol vytvorený s láskou a navyše aj so „superschopnosťou“ pomôcť ti k menšiemu číslu oblečenia a k vyššiemu sebavedomiu :)


V tejto unikátnej kuchárskej knihe nájdeš:


- 152 výživných a skutočne chutných receptov
- prakticky a prehľadne zoradené recepty do kategórií
- skvelé rady a tipy od tréneriek, inštruktoriek a výživových odborníčok, ktoré sme za teba vyspovedali
- užitočné informácie týkajúce sa použitých surovín
- lahodne vyzerajúce fotografie jedál
- nutričné hodnoty pri každom recepte
- štítky, ktoré prakticky označujú každý recept (bez lepku, bez laktózy, RAW, vegan, nízkokalorický, s proteínom)

...to všetko v praktickej strunovej väzbe.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 160×240 mm ISBN: 9788097178888 Počet strán: 284 Väzba: špirálová

Zaradené v kategóriách