Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Chybná - Cecelia Ahern

Chybná

Jedna chyba zničí všetko

Cecelia AhernSlovart (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
Zľava 7%
11,11€

Cecelia Ahern, autorka bestsellerov S láskou Rosie a P. S. Milujem ťa, prichádza tentoraz s drsnou dystopickou dilógiou o sedemnásťročnom dievčati, ktoré spoločnosť odsúdi ako Chybnú. Život Celestine Northovej nemal chybu. Bolo také ľahké byť dokonalou dcérou a sestrou, obľúbenou medzi spolužiakmi aj učiteľmi, priateľkou najžiadanejšieho chalana na škole. Stačilo však jedno rozhodnutie, ktorým porušila pravidlá, a odrazu jej hrozí strata slobody - ak ju dokonalá spoločnosť uzná Chybnou a vypáli jej na telo znamenie. Cecelia Ahern vo svojom strhujúcom young adult debute prináša príbeh zo sveta, kde bezchybnosť je normou a jeden chybný krok vedie k zavrhnutiu a trestu. Príbeh, kde sa možno nie tak bezchybné sedemnásťročné dievča stane proti svojej vôli vyvrheľkou, no aj hrdinkou.

Koho môže kniha zaujať: Všetkých milovníkov tínedžerskej alebo fantasy literatúry. Príbeh odohrávajúci sa v dystopickej spoločnosti, kde sa ľudia delia na rovných a rovnejších.

Originálny názov: Flawed Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788055631615 Počet strán: 320 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách