Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Kosec

Neal ShustermanSlovart (2018) • Séria Žatva smrti • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 15%
11,00€

📚Prečítaná za 9,07€ (Zľava 30%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákupDvaja tínedžeri sa budú musieť naučiť „umeniu zabíjať" v mrazivej trilógii o cene za nesmrteľnosť.
Vo svete budúcnosti už neexistujú vojny, choroby ani hlad – ľuďom sa podarilo zbaviť všetkého utrpenia a dokonca zvíťaziť aj nad smrťou. Jediní, kto má právo ukončiť niečí život, sú „kosci" – ich úlohou je zaistiť, že nedôjde k preľudneniu. Žatva, alebo pravidelné prerieďovanie populácie, so sebou nesie veľkú moc, no aj zodpovednosť, osamelosť a odriekanie.
Citra a Rowan ešte ani nedosiahli plnoletosť, no boli vybraní, aby sa stali učňami poslov smrti – pritom ani jeden by si dobrovoľne túto cestu nezvolil. Najmä keď ich jediná chyba môže stáť život. Napriek rozdielnym povahám sa počas zdokonaľovania v smrtonosom remesle postupne zbližujú, ani dokonalý svet však nie je imúnny voči nevyspytateľnej ľudskej povahe, a tak ich zrada a intrigy z najvyšších kruhov čoskoro postavia proti sebe. Ten, čo v najťažšej skúške uspeje, prežije – a podpíše tým druhému rozsudok smrti.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Scythe Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 14+ ISBN: 9788055637464 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 416 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách