Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Harry Potter: Magický rok

Každodenná dávka mágie z príbehov J.K. Rowlingovej o Harrym Potterovi

J.K. RowlingIkar (2021) • Séria Harry Potter

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,90€
Zľava 27%
18,10€

📚Prečítaná za 16,19€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Štipka mágie na každý deň

Vydajte sa na magickú cestu s ilustráciami Jima Kaya a pripomeňte si všetky kúzla, krásu a zázraky čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej.

Príbehy o Harrym Potterovi s nádhernými ilustráciami Jima Kaya obohacujú knižnice celej generácie čitateľov. Mágiou prekypuje aj táto knižka plná momentov zo slávnej čarodejníckej série. Obracajte jej stránky spolu s kalendárom a dajte sa unášať majstrovstvom svetoznámeho ilustrátora. V tejto darčekovej knižke nájdete citát či ukážku zo série o mladom čarodejníkovi na každý deň v roku a zistíte, kedy môžete osláviť narodeniny Rona Weasleyho či profesora Lupina. K výberu Kayových najznámejších ilustrácií pribudli doteraz nezverejnené náčrty a prípravné skice.

Zasnežené rokfortské vežičky, milé oči profesora Dumbledora za sklíčkami okuliarov v tvare polmesiacov aj zhon Šikmej uličky. Prežite rok s Harrym a jeho priateľmi, oslávte ich narodeniny a pripomeňte si momenty, ktoré ste s nimi prežívali pri čítaní čarodejníckej série, ktorá si podmanila celý svet.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Harry Potter: A Magical Year Rok vydania: 2021 ISBN: 9788055179858 Rozmer: 192×227 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný

Zaradené v kategóriách