Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Klbko zmijí

Dominik DánSlovart (2020) • Edícia Slovenské TOP krimi • Séria Krimi Dominika Dána • 30. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 27%
10,90€

📚Prečítaná za 8,22€ (Zľava 45%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Titul je dostupný aj ako e-kniha

Máš rád Dominika Dána? Gorila nechala ľudí rozhodnúť, ktoré jeho knihy sú najlepšie.


Ak chceš teda tipy, ktorou pokračovať, máme pre teba 5 najlepších:

Beštia
Popol všetkých zarovná
Červený kapitán
Cela číslo 17
Nehanebné neviniatko


Celý rebríček si môžeš pozrieť na našom blogu.Zatknúť a usvedčiť páchateľa trestného činu vraždy je ťažká práca aj pre odborníkov z oddelenia vrážd. Do cesty sa občas postaví nedostatok použiteľných stôp z miesta činu, neochota svedkov vypovedať, neochota svedčiť na súde, ďalšie nepredvídateľné okolnosti. Najhoršia zo všetkého je zrada z vlastných radov, tlak pokrivených nadriadených funkcionárov, ktorým vidina ľahkého zisku zatemnila mozog, vymazala elementárne princípy slušnosti a korektnosti. Tak to bolo aj v prípade dvoch vrážd, ktoré spolu zdanlivo nesúviseli.

Neznámy strelec popravil doma v posteli okresného prokurátora a o dva dni neskôr kandidáta na starostu okrajovej mestskej časti. Korupčná aféra okolo zavraždeného prokurátora dostane jasnejšie kontúry, až keď sa detektívom podarí nájsť dobre schovanú prokurátorovu asistentku. Od jej výsluchu naberie vyšetrovanie nový smer, ktorý musia detektívi z oddelenia vrážd pred nadriadenými tajiť. Podozrenie, že im niekto zhora pozerá na prsty a snaží sa s nimi manipulovať, prerastie v istotu.
Detektív z oddelenia vrážd Richard Krauz tuší, že priamy úder na skorumpovaných papalášov im dá riadne zabrať a riešenie záhady dvoch beštiálnych vrážd bude bolestivé.

Knihy Dominika Dána (knihy, okrem výnimiek, nie je nutné čítať v danom poradí - každá z nich ponúka plnohodnotný zážitok :))Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055647623 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 304 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách