☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Klbko zmijí - Dominik Dán

Klbko zmijí

Dominik DánSlovart (2020)

🍌 Predobjednávka, vychádza 30. 7. 2020
14,95€
Zľava 21%
11,81€

Nový knižný prípad Klbko zmijí od Dominika Dána v predpredaji! Môžeš sa tešiť už na 30. detektívny prípad s obľúbeným Richardom Krauzom.

  

Titul je dostupný aj ako e-knihaZatknúť a usvedčiť páchateľa trestného činu vraždy je ťažká práca aj pre odborníkov z oddelenia vrážd. Do cesty sa občas postaví nedostatok použiteľných stôp z miesta činu, neochota svedkov vypovedať, neochota svedčiť na súde, ďalšie nepredvídateľné okolnosti. Najhoršia zo všetkého je zrada z vlastných radov, tlak pokrivených nadriadených funkcionárov, ktorým vidina ľahkého zisku zatemnila mozog, vymazala elementárne princípy slušnosti a korektnosti. Tak to bolo aj v prípade dvoch vrážd, ktoré spolu zdanlivo nesúviseli.

Neznámy strelec popravil doma v posteli okresného prokurátora a o dva dni neskôr kandidáta na starostu okrajovej mestskej časti. Korupčná aféra okolo zavraždeného prokurátora dostane jasnejšie kontúry, až keď sa detektívom podarí nájsť dobre schovanú prokurátorovu asistentku. Od jej výsluchu naberie vyšetrovanie nový smer, ktorý musia detektívi z oddelenia vrážd pred nadriadenými tajiť. Podozrenie, že im niekto zhora pozerá na prsty a snaží sa s nimi manipulovať, prerastie v istotu.
Detektív z oddelenia vrážd Richard Krauz tuší, že priamy úder na skorumpovaných papalášov im dá riadne zabrať a riešenie záhady dvoch beštiálnych vrážd bude bolestivé.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055647623 Počet strán: 304 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách