💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Testovanie deviatakov - MATEMATIKA - Monika Reiterová

Testovanie deviatakov - MATEMATIKA

Príprava na testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ a 4. ročníka gymnázií s osemročným štúdiom

Monika ReiterováIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
5,50€
Zľava 7%
5,12€

Cieľom tejto publikácie je oboznámiť žiakov s formátom testov, ktoré sa používajú na národnom Testovaní 9, či na prijímacích skúškach na stredné školy. Nájdete tu tri druhy testov – v závislosti od počtu úloh a času určeného na ich riešenie.
Testy s 30 položkami sa svojou štruktúrou podobajú na Testovanie 9. Obsahujú 15 otvorených úloh, v ktorých žiaci odpoveď tvoria, a 15 uzavretých úloh, v ktorých si správnu odpoveď vyberajú zo štyroch možností.
Testy s 20 položkami sa najčastejšie používajú na prijímacích skúškach na stredné školy. Žiaci by ich mali zvládnuť vyriešiť za 60 minút.
Na bežný nácvik riešenia školských písomiek sú určené testy s časovým limitom 45 minút. Obsahujú 15 úloh a dajú sa použiť aj v škole na hodinách matematiky.
Úlohy pokrývajú učivo druhého stupňa základnej školy a sú rôznej náročnosti. Niektoré majú rovnaké zadanie, vždy sa však rieši iný problém. Na konci publikácie sa nachádza kľúč správnych riešení a prehľad vzťahov a jednotiek, ktoré vám môžu pomôcť pri ich riešení. Veríme, že publikácia bude dobrým pomocníkom pri príprave na skúšky, ktoré čakajú vaše dieťa na konci nižšieho sekundárneho vzdelávania.

Pre žiakov 9. ročníka ZŠ a 4. ročníka gymnázií s osemročným štúdiom.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788055172613 Počet strán: 80 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách