Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Malý princ

s autorovými kresbami


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
11,95€
Zľava 20%
9,56€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Vydavateľstvo SLOVART prináša ikonický príbeh Malý princ v novom preklade Igora Navrátila v prekrásnom vydaní. Grafické spracovanie vychádza z prvého amerického vydania knihy, na ktorom pracoval samotný Antoine de Saint-Exupéry. Jeho ilustrácie sú neoddeliteľnou súčasťou príbehu a postavy ako chlapec, líška či ruža sú známe symboly a ikony. Rozmer knihy zodpovedá pôvodným požiadavkám autora.

„Nakresli mi barančeka.“ Touto prosbou osloví malý chlapec so zlatistými kučerami pilota, ktorý havaroval v saharskej púšti. Odkiaľ sa tam to chlapča vzalo? Priletelo azda z nejakej vzdialenej planéty v spoločnosti sťahovavých vtákov? Alebo je to svojím spôsobom prízrakové dieťa len výplodom pilotovej fantázie? Takto sa pred nami roztvára jedinečný a dojímavý príbeh, ktorý podnecuje nielen detskú predstavivosť, ale aj filozofické úvahy dospelých. Rozsahom síce útle, ale humánnym posolstvom rozsiahle dielo možno čítať ako rozprávku či alegóriu alebo symbolický existenciálny román.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Le petit prince Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055641423 Rozmer: 150×200 mm Počet strán: 104 Väzba: pevná s prebalom Štýl: vojnový, historický, dobrodružný, napínavý, tragický, psychologický, filozofický, cestopisný, duchovný, humornýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách