❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Metodické orgány školy - Tatiana Kizivatová

Metodické orgány školy


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,50€
Zľava 7%
7,91€

Praktická príručka pre vedúcich/členov metodických orgánov školy, ktorá pomôže s určovaním ich úloh, vypracovaním potrebnej dokumentácie a poradí pri ich riadení. Obsahuje CD so všetkými potrebnými dokumentmi aj v upraviteľnom formáte.

Metodické orgány by mali byť podľa legislatívy súčasťou pedagogického riadenia školy, v procesoch pedagogického riadenia a rozhodovania majú nezastupiteľnú úlohu. Napriek tomu ich fungovanie v školách je nesystematické a neefektívne, niekedy len formálne.

Optimálne riadenie metodických orgánov školy a efektívne plánovanie vedúceho metodického orgánu a odborných zamestnancov - tak znie podtitul odbornej brožúry, ktorú by mal zakúpiť každý dobrý riaditeľ školy pre vedúcich, resp. členov metodických orgánov školy.

Metodické orgány patria v súlade s právnymi predpismi k poradným orgánom riaditeľa školy. Brožúra pomôže s určovaním ich úloh, vypracovaním potrebnej dokumentácie a poradí pri ich riadení. Plánovanie práce vedúceho metodického orgánu uľahčí praktický prehľad úloh rozdelených podľa jednotlivých období školského roka.

Všetky potrebné dokumenty sú aj v upraviteľnom formáte na priloženom CD.


Príloha: CD Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 150×210 mm ISBN: 9788081402968 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách