Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Šlabikár pre prvý ročník základných škôl (1. časť) (Kamila Štefeková, Romana Cul - Kamila Štefeková, Romana Culková

Šlabikár pre prvý ročník základných škôl (1. časť) (Kamila Štefeková, Romana Cul


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,00€
Zľava 21%
4,74€

Šlabikár a čítankasú víťazom konkurzu Ministerstva školstva SR v roku 2006.

Šlabikár, ktorý pozostáva z dvoch častí, pokrýva prácu v prípravnom a šlabikárovom období. Jeho úlohou je naučiť dieťa rozlišovať písmená a sprostredkovať základy gramotnosti.
Okolo každej dvojstrany sa nachádza súbor nápovedných obrázkov, ktorý už od začiatku umožňuje deťom jednoduchšie osvojovanie si písmen a poskytuje možnosť stretávať sa ihneď so všetkými písmenami. Deti poznávajú písmená prostredníctvom sluchového rozlišovania hlások na začiatku slova. Šlabikár obsahuje zmysluplné a vekuprimerané texty a príbehy. V celom šlabikári sú zaradené cielené, často zábavné didaktické hry, ktoré podporujú čítanie s porozumením. Na vyhradených stranách s písanými textami má žiak možnosť systematicky pracovať s písaným písmom. V spodnej časti každej strany prípravného obdobia je krátka metodická informácia určená učiteľovi. Šlabikár bol v spolupráci s ŠPÚ experimentálne overený na celoslovenskej vzorke žiakov.

K šlabikáru patrí interaktívne CD s úlohami a didaktickými hrami zahŕňajúcimi aj činnosti, ktoré sa nedajú priamo realizovať v šlabikári, ale pritom výrazne pomáhajú deťom pochopiť princíp čítania.

Šlabikár je spracovaný podľa ŠVP a príloh ISCED 1 a je schválený Ministerstvom školstva SR.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081204944 Počet strán: 80 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách