Júlová knižná akcia!

Svetlo v plameni

Jennifer L. ArmentroutZelený kocúr (2024) • Séria Z tela a ohňa • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
20,83€
Zľava 7%
19,36€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Od autorky bestsellerov New York Times Jennifer L. Armentroutovej prichádza druhá kniha zo série Z tela a ohňa...

Jediný, kto teraz môže zachrániť Seru, je ten, koho celý život plánovala zabiť. Pravda o Serinom pláne vyšla najavo a rozbila krehkú dôveru medzi ňou a Nyktosom. Sere nikto nedôveruje a jediné, čo jej ostalo, je jej povinnosť. Urobí čokoľvek, aby ukončila život Kolisa, falošného kráľa bohov, a jeho tyranskú vládu nad Ilizeom a zastavila tak hrozbu, ktorú predstavuje pre ríšu smrteľníkov.

Nyktos však má vlastný plán a to posledné, čo pri spolupráci potrebujú, je nepopierateľná, spaľujúca vášeň, ktorá medzi nimi stále horí. Sera si nemôže dovoliť zaľúbiť sa do utrápeného prvotného boha, nie keď má konečne na dosah život nezviazaný osudom, o ktorý nikdy nestála. No spomienky na ich spoločnú rozkoš a neprekonateľnú túžbu sú ako neodolateľný spev sirén.

A keď si Sera začne uvedomovať, že chce byť viac než len formálnou družkou, nebezpečenstvo, ktoré ich obklopuje, sa vystupňuje. Útoky na Krajinu tieňov sú čoraz častejšie, a keď ich Kolis povolá na svoj dvor, narazia na úplne novú hrozbu. Prvotná sila života v nej rastie a posúva ju bližšie ku koncu jej triedenia. A bez Nyktosovej lásky – ktorej vlastne ani nie je schopný – svoje povýšenie neprežije. Teda ak sa ho vôbec dožije a Kolis ju nezabije. Lebo čas sa kráti. Pre ňu aj pre všetky ríše.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2024 ISBN: 9788069010185 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 740 Väzba: pevná Štýl: dobrodružný, napínavý, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách