Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Tahereh Mafi

Našli sme 34 titulov

Shatter Me Series 6-Book Box Set

Tahereh Mafi, HarperCollins (2021)
Shatter Me, Unravel Me, Ignite Me, Restore Me, Defy Me, Imagine Me

Juliette can kill with a touch—will she wield her power for good, or will it turn her into the monster she's always feared she truly is? Find out in the New York Times and USA Today bestselling Shatter Me series... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
95,95€
86,36€

Ignite Me

With Omega Point destroyed, Juliette doesn't know if the rebels, her friends, or even Adam are alive. But that won't keep... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,19€

Imagine Me

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
12,30€

Shatter Me

X-Men meets The Handmaid's Tale in this first instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
8,80€

Unite Me

This book collects the first two companion novellas, Fracture Me and Destroy Me, for a thrilling insight into the minds of Juliette's two great loves - Adam and Warner... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,19€

Defy Me

The breath-taking and heart-pounding fifth instalment in the incredible New York Times and UK kindle bestselling Shatter Me series. Perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard and Leigh Bardugo. Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,00€

Restore Me

Juliette Ferrars thought she'd won. She took over Sector 45, was named the new Supreme Commander, and now has Warner by her... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
12,00€

Som zlomená

Som zlomená

Tahereh Mafi, CooBoo SK (2013)
Juliette ušla do Bodu Omega. Je to miesto pre ľudí ako ona – pre ľudí, ktorí majú dar – zároveň to je aj hlavné stredisko...

Juliette ušla do Bodu Omega. Je to miesto pre ľudí ako ona – pre ľudí, ktorí majú dar – zároveň to je aj hlavné stredisko odporu tých, čo sa vzbúrili... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
6,00€

Jsem rozohněná

Jsem rozohněná

Tahereh Mafi, CooBoo CZ (2014)
Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a...

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
11,99€

Unravel Me

They want to find me. I will find them first. Juliette has escaped. She has found the headquarters of the rebel resistance -... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,10€

Find Me

This book collects the final two companion novellas, Shadow Me and Reveal Me, leading up to the explosive final in the series - coming next year... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,19€

Believe Me

Juliette and Warner fought hard to take down the Reestablishment once and for all. Life in the aftermath isn't easy, as they and their friends at the Sanctuary work with their limited resources to stabilize the world... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
9,00€

Jsem zlomená

Jsem zlomená

Tahereh Mafi, CooBoo CZ (2013)
Tik tak tik tak tik tak tik tak Už je skoro čas na válku! Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo...

Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
13,60€

Som roztrieštená

Som roztrieštená

Tahereh Mafi, CooBoo SK (2013)
Juliette trávi stovky dní zatvorená v betónovej cele, ďaleko od všetkých, bez možnosti komunikácie, bez dotyku druhého...

Juliette trávi stovky dní zatvorená v betónovej cele. Pre svojich blízkych, spolužiakov a rodičov predstavuje hrozbu, ktorú je treba pred svetom ukrývať... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
5,99€

These Infinite Threads

With the heat of a kiss, the walls between Alizeh, the long-lost heir to an ancient Jinn kingdom, and Kamran, the crown prince of the Ardunian empire, have crumbled. And so have both of their lives... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
15,95€
5,00€

Unravel Me

Tahereh Mafi, cbt (2023)

Wenn die Liebe Fluch und Erlösung zugleich ist ... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
15,95€
12,60€

Shatter Me

Tahereh Mafi, HarperCollins (2012)
Vydavatel: Us Imports Počet strán: 338 Rozmery: 13.5 x 2.1 x 20.3 cm ISBN: 9780062085504 Formát: mäkká väzba - brožovaná (Paperb

After a lifetime without freedom, she's finally discovering a strength to fight back for the very first time - and to find a future with the one boy she thought she'd lost forever... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
19,99€
16,70€

Believe Me

Juliette and Warner fought hard to take down the Reestablishment once and for all. Life in the aftermath isn't easy, as they and their friends at the Sanctuary work with their limited resources to stabilize the world... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
21,95€
16,50€

Prepletené kráľovstvo

Prepletené kráľovstvo

Finalista v kategórii Najlepšie YA fantasy & sci-fi, Goodreads Choice Award 2022! Alizeh je v očiach celého sveta len bezvýznamnou slúžkou, a nie stratenou dedičkou starobylého kráľovstva džinov, nútenou žiť v anonymite... Zobraziť viac


This Woven Kingdom

To all the world, Alizeh is a disposable servant, not the long-lost heir to an ancient Jinn kingdom forced to hide in plain sight... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
9,00€