Nové októbrové knižné zľavy sú TU!

Koala, ktorá môže

Rachel BrightTatran (2023)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 32%
10,19€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Zoznámte sa s Kevinom – koalou, ktorá chce, aby všetko zostalo stále rovnaké. Jedného dňa však príde nečakaná zmena a Kevin zistí, že život môže byť nový a skvelý.

Koala Kevin žije na strome, kde má všetko, čo k spokojnému životu potrebuje. Celé dni len chrumká listy a spí. Nechce skúsiť nič nové a svet tam dole ho desí, hoci vidí, ako sa spolu ostatné zvieratká hrajú. Jedného dňa však musí svoj strom, ktorý je preňho jediným bezpečným miestom, opustiť a vtedy zistí, že svet nie je také strašidelné miesto, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Knižka je spolu s príbehmi Veľryba, čo chcela viac, Lev v srdci a Vĺčikova cesta domov súčasťou série, ktorá nádherným a detskému čitateľovi prístupným spôsobom rozoberá témy priateľstva, dôležitosti spolupráce a jedinečnosti každého človeka. Knižky sú veršované a doplnené bohatými ilustráciami, preto sú vhodné aj pre tie najmenšie deti.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Koala Who Could Rok vydania: 2023 ISBN: 9788022214223 Rozmer: 240×300 mm Počet strán: 32 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný

Zaradené v kategóriách