Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Rachel Bright

Našli sme 15 titulov

Veľryba, čo chcela viac

Rachel Bright, Tatran (2022)
Príbeh o objavovaní, nájdenom priateľstve a šťastí

Nádherný ilustrovaný príbeh o veľrybe, ktorá sa vydala na cestu, aby našla dokonalú vec, vďaka ktorej sa bude cítiť naplnená. Pláva hlbokým oceánom a zbiera nekonečné podmorské poklady. Lenže nakoniec príde na to, že šťastie spočíva v priateľstve... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,41€

Lev v srdci

Rachel Bright, Tatran (2022)
Príbeh o myške, ktorá sa rozhodla nájsť silu a vieru v seba samu

Malú myšku už unavuje, že ju ostatné zvieratká okato prehliadajú. Nik ju nevidí, nik nepočuje, zato levovi stačí ležať na skale a všetci ho obdivujú. Závidí mu jeho silu, autoritu, mocný hlas, a preto sa vyberie za ním, aby sa od neho naučila získať... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,41€

Koala, ktorá môže

Koala Kevin žije na strome, kde má všetko, čo k spokojnému životu potrebuje. Celé dni len chrumká listy a spí. Nechce skúsiť nič nové a svet tam dole ho desí, hoci vidí, ako sa spolu ostatné zvieratká hrajú. Jedného dňa však musí svoj strom, ktorý... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,41€

The Koala Who Could

,
Orchard Books: Fans of The Gruffalo and Giraffes Can't Dance will love this feelgood rhyming story portraying a positive...

Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
9,95€
8,96€

Veveričky, čo sa škriepili

Dve nenásytné veveričky Vratko a Filip sa hádajú o poslednú šišku roka. Jedna veverička má bohaté zásoby, druhá pre vlastnú nezodpovednosť nemá nič a je hladná... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,41€

Vĺčikova cesta domov

Malý a tvrdohlavý vĺčik Samko odmieta poslúchať. Považuje sa za dospelého a najmúdrejšieho. Keď sa vlčia svorka musí presťahovať, pretože ich noru zabrali ľadové medvede, vo svojej pýche sa vnúti dospelým vlkom za vodcu. Ani sa nenazdá a ocitne sa sám... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,41€

Love Monster and the Last Chocolate

Love Monster and the Last Chocolate

A deliciously funny story about Love Monster, the only monster in Cutesville, from phenomenal, award-winning picture book talent Rachel Bright! Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
6,73€

The Whale Who Wanted More

Humphrey the whale is on a quest: to find the one perfect object that will make him feel complete. He roams far and wide, gathering endless undersea treasure as he goes. Yet, no matter how many goodies he accumulates... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,95€
8,96€

The Hugasaurus Board Book

A sturdy board edition of the joyful celebration of the power of kindness from Rachel Bright, author of the bestselling The Lion Inside... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
9,95€
8,96€

The Koala Who Could

A glorious board book edition of the award-winning The Koala Who Could - a feel-good rhyming story portraying a positive... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
9,95€
8,96€

The Worrysaurus

A sturdy board book edition of the fun and reassuring tale about dealing with worries, from the author of the bestselling The Lion Inside... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
9,50€
8,55€

Rachel Bright 5 Books Collection

Humphrey the whale is on a quest: to find the one perfect object that will make him feel complete. He roams far and wide, gathering endless undersea treasure as he goes. Yet, no matter how many goodies he accumulates,Humphrey still doesn’t feel content... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
21,50€
19,35€

The Lion Inside

The Lion Inside

A bestselling story about confidence, self-esteem, and a shy little mouse who sets out on a journey to find his roar. In a dry dusty place where the sand sparkled gold, stood a mighty flat rock, all craggy and old. And under that rock in a tinyful... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,80€

The Whale Who Wanted More

The Whale Who Wanted More

Humphrey the whale is on a quest: to find the one perfect object that will make him feel complete. He roams far and wide, gathering endless undersea treasure as he goes. Yet, no matter how many goodies he accumulates... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
16,50€

Snowflake in My Pocket

Snowflake in My Pocket

Once upon a winter, in a faraway place, lived a very wise bear and a very small squirrel... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
9,95€