Júlová knižná akcia!

Šesť karmínových žeriavov

Elizabeth LimPandora (2024) • Séria Krv hviezd • 1. diel

🍌 Predobjednávka, vychádza 29. 7. 2024
18,95€
Zľava 20%
15,16€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Shiori, jediná princezná Kiaty, má tajomstvo. V jej žilách koluje zakázaná mágia. Za normálnych okolností ju dobre skrýva, ale ráno v deň zásnubného obradu nad ňou stratí kontrolu. Spočiatku jej to pripadá ako zásah šťasteny, keďže zabráni svadbe, ktorú nikdy nechcela, ale zároveň upúta pozornosť Raikamy, jej nevlastnej matky.

Raikama oplýva svojou vlastnou temnou mágiou a mladú princeznú vyženie. Jej bratov premení na žeriavy a varuje Shiori, aby o tom nikomu nehovorila, pretože pri každom slove, ktoré jej unikne z úst, jeden z jej bratov zomrie.

Bezradná a osamelá Shiori bez hlasu pátra po bratoch a na svojej ceste odhalí sprisahanie s cieľom zmocniť sa trónu - sprisahanie zvrátenejšie a zákernejšie, rafinovanejšie a zložitejšie ako Raikamina zrada. Jedine Shiori môže dať kráľovstvo do poriadku, ale aby to dokázala, musí dôverovať chlapcovi, za ktorého sa tak veľmi nechcela vydať. A musí prijať mágiu, ktorú ju celý život učili zadržiavať - bez ohľadu na to, čo ju to bude stáť.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Six Crimson Cranes Rok vydania: 2024 ISBN: 9788082471079 Rozmer: 140×210 mm Väzba: pevná Štýl: dobrodružný, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách