🎬Najväčšie FILMOVÉ zľavy roka

Blahoslavená Zdenka

Blahoslavená Zdenka + CD piesne , list rodičom ako aj ak blahorečenia bl. Jánom Pavlom ll. V tomto roku viery si my...

Sali foto (2013)

🍌 Odosielame o 3 dni.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
4,00€
Zľava 50%
2,00€

Blahoslavená Zdenka + CD piesne , list rodičom ako aj ak blahorečenia bl. Jánom Pavlom ll.

V tomto roku viery si my Milosrdné sestry Svätého kríža i všetci ctitelia blahoslavenej Zdenky s osobitnou vďakou pripomíname 10. výročie návštevy nášho milovaného, dnes už tiež blahoslaveného, Jána Pavla II., ktorý nám pri tejto návšteve, na sviatok Povýšenia Svätého kríža - 14. septembra 2003, našu spolusestru Zdenku Schelingovú zapísal do zoznamu blahoslavených. Úcta k blahoslavenej Zdenke sa veľmi šíri jak u nás na Slovensku, tak aj v zahraničí.
Sme vďačné za účinkovanie Božej milosti v živote a svedectve viery Sr. Zdenky i za láskyplné Božie pôsobenie v mnohých ľudských životoch, ktoré aj v tejto spomienkovej publikácii vydávajú svoje svedectvá o obsiahnutí Božej pomoci na príhovor tejto slovenskej blahoslavenej, ktorá svojim mocným príhovorom u Pána i svojim milým úsmevom pôsobí už v mnohých končinách sveta.
Zostavovateľovi a vydavateľovi ďakujeme za každú iniciatívu i úsilie vydať túto spomienkovú publikáciu pri príležitosti 10. výročia blahorečenia Sr. Zdenky Schelingovej a všetkým čitateľom prajeme a vyprosujeme, aby vo všetkých udalostiach ich života, tak ako u Sr. Zdenky zažiarila istota, že "za mrakmi je ich milované Slnko."

Príloha: CD Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 ISBN: 9788089605064 Rozmer: 190×297 mm Počet strán: 64 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách