❄️Veľké knižné upratovanie!

Upírska akadémia

Láska a oddanosť sú silnejšie ako túžba po krvi

Richelle MeadSlovart (2022)

🍌 Odosielame o 5 dní.
12,95€
Zľava 20%
10,36€

Toto nie je ďalšia tuctová upírska séria. Je to najlepšia upírska séria!
Ak milujete knihy o upíroch, toto si musíte prečítať. Ak nenávidíte knihy o upíroch, toto by ste si naozaj mali prečítať. Ak ani nečítate knihy o upíroch, týmito musíte začať! Akadémia sv. Vladimíra nie je ďalšou z radu nudných internátnych škôl uprostred amerických hôr. Na tejto akadémii sa mladí upíri priúčajú tajom mágie a dampíri, v ktorých sa zmiešala krv upírov a ľudí, sa tu učia ich brániť.

Upírka Lissa je morojská princezná, posledná zo svojho rodu, a jej najlepšia priateľka Rose je dampírka vycvičená na jej ochranu. Pred dvoma rokmi utiekli z Upírskej akadémie a pretĺkali sa naším svetom. No ich čas vypršal a skupina dampírskych strážcov ich priváža späť. Medzi múrmi akadémie na nich číha veľké nebezpečenstvo... nielen zo strany závistlivých spolužiakov, ale hlavne Strigojov, najnebezpečnejších upírov, ktorých nikto a nič nezastaví.

Originálny názov: Vampire Academy (Vampire Academy 1) Jazyk: slovenský Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055654942 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 320 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách