Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Harry Potter a Kameň mudrcov TOP #10

MinaLima edícia

J.K. RowlingIkar (2024) • Edícia MinaLima • Séria Harry Potter • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
44,90€
Zľava 21%
35,47€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup


Prvá časť série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi v novom exkluzívnom vydaní. Nechajte sa očariť žiarivými ilustráciami a interaktívnymi prvkami.


V novom originálnom vydaní knihy Harry Potter a Kameň mudrcov zažijete tento už klasický príbeh ako nikdy predtým. Text J.K. Rowlingovej sprevádzajú plnofarebné ilustrácie takmer na každej strane a osem netradičných interaktívnych prvkov: otvoríte list z Rokfortu, odhalíte tajný vchod do Šikmej uličky či vychutnáte honosnú hostinu vo Veľkej sieni.

Toto jedinečné vydanie navrhli a vytvorili dizajnéri Miraphora Mina a Eduardo Lima v spoločnom štúdiu MinaLima. Stoja aj za grafickým spracovaním filmov o Harrym Potterovi a Fantastických zveroch. Kniha bude určite ozdobou knižnice všetkých fanúšikov Harryho Pottera a zároveň predstavuje novú, vizuálne atraktívnu podobu obľúbeného príbehu pre ďalšiu generáciu čitateľov.


Recenzie a kritiky

Originálny názov: Harry Potter and the Philosopher's Stone Rok vydania: 2024 Odporúčaný vek: 14+ ISBN: 9788055191652 Rozmer: 160×240 mm Počet strán: 360 Väzba: pevná Štýl: moderný, romantický, napínavý, dobrodružnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách