Super ponuka! Nakúp aspoň za 13€ a poštovné máš úplne zadarmo! Platí len do 20.6.2019!

Richelle Mead

Našli sme 60 titulov

Neslyšno (Richelle Mead)

Neslyšno (Richelle Mead)

Richelle Mead, Domino (2016)
Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá… Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela...

Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá… Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela odřízly od světa. Přežití vesničanů zajišťuje jediné lano, po němž jim přes zrádné skalní stěny posílají jídlo lidé z údolního... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
1,36€

Smaragdové more

Tamsin Wrightová je nezastaviteľná. Za každú cenu sa musí stať dievčaťom s najlepšími výsledkami, najohromujúcejším šatníkom a najlepšími vyhliadkami na získanie prominentného nápadníka v Novom svete... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
13,46€

Bloodlines: The Fiery Heart (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Razorbill (2013)
Puffin: Bloodlines: The Fiery Heart is the pulse-racing fourth book in the New York Times bestselling Bloodlines series from...

Bloodlines: The Fiery Heart is the smouldering fourth book in the bestselling Bloodlines series by Richelle Mead, set in the world of Vampire Academy - NOW A MAJOR FILM. A pulse-pounding world of magic, alchemy, vampires and true love awaits... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,99€
9,89€

Vampire Academy: Last Sacrifice (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Razorbill (2010)
Puffin: The final heart wrenching episode at St Vladimir's Academy. Rose is on trial for high treason and the death of...

Puffin: The final heart wrenching episode at St Vladimir's Academy. Rose is on trial for high treason and the death of... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
8,99€
8,09€

Vampire Academy: Blood Promise (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Penguin Books (2010)
Puffin: How far will Rose go to keep a promise? The recent Strigoi attack at St. Vladimir's Academy was the deadliest...

Puffin: How far will Rose go to keep a promise? The recent Strigoi attack at St. Vladimir's Academy was the deadliest... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
8,06€

Bloodlines (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Razorbill (2011)
Puffin: About the Author Richelle Mead, the New York Times bestselling author of the Vampire Academy series, lives in...

Puffin: About the Author Richelle Mead, the New York Times bestselling author of the Vampire Academy series, lives in... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,50€
9,45€

Upírska akadémia 2 - Mrazivý bozk (Mead Richelle)

Richelle Mead, Slovart (2013)
Rose miluje Dimitriho, Dimitri možno cíti niečo k Tashi a Mason by položil vlastný život, len aby mohol byť s Rose. Na...

Rose miluje Dimitriho, Dimitri možno cíti niečo k Tashi a Mason by položil vlastný život, len aby mohol byť s Rose. Na Akadémii sv. Vladimíra sú zimné prázdniny a Rose sa cíti všelijako, len nie sviatočne. Útok strigojov postavil všetkých do pozoru... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
10,76€

Spirit Bound (Vampire Academy, Book 5) (Richelle Mead)

Richelle Mead, Penguin Books (2010)
Penguin: SPIRIT BOUND is the fifth book in the international Number 1 bestselling Vampire Academy series by Richelle Mead -...

Penguin: SPIRIT BOUND is the fifth book in the international Number 1 bestselling Vampire Academy series by Richelle Mead -... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
8,06€

Vampire Academy (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Penguin Books (2009)
Puffin: St Vladimir's Academy isn't just any boarding school - hidden away, it's a place where vampires are educated in the...

Puffin: St Vladimir's Academy isn't just any boarding school - hidden away, it's a place where vampires are educated in the... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
8,06€

Diamantový dvor (Diamantový dvor 1) (Richelle Mead) [SK]

Richelle Mead, Slovart (2016)
Nová oslnivá historická fantasy séria s kvapkou romantiky od Richelle Mead - autorky najlepšej upírskej série všetkých...

Nová oslnivá historická fantasy séria s kvapkou romantiky od Richelle Mead - autorky najlepšej upírskej série všetkých čias!... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
11,66€

Třpytný dvůr (Richelle Mead)

Richelle Mead, Domino (2016)
Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách...

Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
14,05€
12,65€

Bloodlines: The Golden Lily (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Razorbill (2012)
Puffin: About the Author Richelle Mead, the New York Times bestselling author of Vampire Academy, lives in Seattle,...

It's a risky game protecting vampire secrets, especially when you lie at the heart of the most dangerous of them all... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,72€
10,55€

Upírska akadémia Posledná obeť (Richelle Mead) [SK]

Richelle Mead, Slovart (2015)
Epické a nezabudnuteľné finále najlepšej upírskej série na svete! Rose Hathawayová žila vždy podľa vlastných pravidiel....

Záverečná časť šesťdielnej série Upírska akadémia, ktorá sa šíri ako nákaza a postupne ovláda svet tínedžerov, vydavateľov i filmových producentov a... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
12,95€
11,66€

Třpytný dvůr 2 - Půlnoční klenot (Richelle Mead)

Richelle Mead, Domino (2017)
Ve druhém dílu série Třpytný dvůr poodhaluje Richelle Mead svět temných intrik na pozadí dokonalosti, krásy a...

Ve druhém dílu série Třpytný dvůr poodhaluje Richelle Mead svět temných intrik na pozadí dokonalosti, krásy a bohatství... Mira utíká před válkou: vyhnali ji z domova. Našla si sice nový, bohužel ale velmi nehostinný... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
13,49€

The Indigo Spell (Richelle Mead)

Richelle Mead, Razorbill (2013)
Penguin: Fans of Twilight and The Hunger Games will adore this teen paranormal romance novel - the sequel to the best...

Sydney Sage is an Alchemist - she protects vampire secrets - and human lives. In the aftermath of a forbidden moment that rocked Sydney to her core, she is struggling to decide between following her Alchemist teachings - or her heart... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
12,56€
11,30€

Polnočný klenot

Richelle Mead, autorka megaúspešnej série Upírska akadémia, stvorila aj tri príbehy mladých žien s nezvyčajnými osudmi, ktoré sa pretnú práve na Diamantovom dvore. V druhom diele sa vďaka novej rozprávačke... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,95€
12,56€

Věk X2: Nesmrtelná koruna (Richelle Mead)

Richelle Mead, Domino (2014)
Návrat rozezlených bohů je dostatečně velká hrozba. A teď se objevilo další nebezpečí… Justin a Mae nadále plní svou...

Justin a Mae nadále plní svou misi, pak ovšem dojde k zásadnímu zlomu v běhu událostí. Jsou přiděleni k delegaci Luciana Darlinga, Justinova starého přítele a zároveň tak trochu protivníka. Společně se vydávají na území Arkádie,... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
1,36€
1,22€

Vampire Academy: Frostbite (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Penguin Books (2009)
Puffin: About the Author Richelle Mead, the New York Times bestselling author of the Vampire Acdemy series, lives in...

Puffin: About the Author Richelle Mead, the New York Times bestselling author of the Vampire Acdemy series, lives in... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
8,06€

Vampire Academy: Shadow Kiss (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Penguin Books (2010)
Puffin: It's springtime at St. Vladimir's Academy and Rose is close to graduation, but since making her first Strigoi kills,...

Puffin: It's springtime at St. Vladimir's Academy and Rose is close to graduation, but since making her first Strigoi kills,... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
8,06€

The Immortal Crown: Age of X #2 (Richelle Mead) (Paperback)

Richelle Mead, Penguin Books (2015)
Penguin: The Immortal Crown is the second novel in the acclaimed Age of X series from New York Times bestselling author,...

The Immortal Crown is the second novel in the acclaimed Age of X series from New York Times bestselling author, Richelle Mead. Religious investigator Justin March and Mae Koskinen, the beautiful supersoldier assigned to protect him, ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,95€
10,76€