Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Konsolidácia účtovnej závierky v príkladoch

Cieľom publikácie je umožniť čitateľovi prostredníctvom riešenia príkladov na zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky...


🍎 Vypredané
14,00€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Cieľom publikácie je umožniť čitateľovi prostredníctvom riešenia príkladov na zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky pochopiť logiku jednotlivých postupov konsolidácie a osvojiť si potrebné zručnosti pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky.

Publikácia je rozdelená do piatich kapitol. Prvé štyri kapitoly obsahujú riešené a neriešené príklady. Riešené príklady poskytujú návod, ako postupovať pri riešení neriešených príkladov. Neriešené príklady sú zoradené od jednoduchších po zložitejšie. Z metodických dôvodov sú v jednotlivých kapitolách riešené postupy konsolidácie samostatne, a to na zjednodušenom modeli (materský podnik – dcérsky podnik, materský podnik – spoločný podnik a materský podnik – pridružený podnik).

Publikácia je určená predovšetkým denným a externým študentom študijného odboru Účtovníctvo na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Poslúžiť však môže aj asistentom audítorov, audítorom a účtovníkom pri štúdiu predmetnej problematiky, ako aj pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky v praxi.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2012 ISBN: 9788080784522 Rozmer: neuvedený Počet strán: 232 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách