🎬 Kráľovská filmová súťaž: vyhraj filmové poklady!

Kniha Rohy - Joe Hill

Rohy

Ignatius Perrish sa celú noc opíjal a stváral divé kúsky. Na druhy deň sa zobudil, cítil sa pod psa, hlavu mu išlo...

Joe HillIkar (2011)

🍎 Vypredané
13,90€

Ignatius Perrish sa celú noc opíjal a stváral divé kúsky. Na druhy deň sa zobudil, cítil sa pod psa, hlavu mu išlo roztrhnúť... a zo slúch mu vyrastali rohy.

Kedysi sa Igovi žilo sťa v siedmom nebi: narodil sa do privilegovanej rodiny ako druhý syn svetoznámeho hudobníka a mladší brat vychádzajúcej televíznej hviezdy. Hovel si ako vo vatičke, peniaze mohol rozhadzovať a v bohatých kruhoch mal pevné, zaručené miestečko. Mal vlastne všetko a ešte dačo navyše - získal si lásku Merrin Williamsovej, lásku založenú na spoločných snoch, spoločných dobrodružstvách a neskutočnom očarení z letného slnovratu.
Odrazu však krásna a veselá Merrin zmizla zo života - za nevysvetliteľných okolností ju znásilnili a zavraždili, pričom Ig sa stal hlavným podozrivým. Nikdy ho za zločin nesúdili, ale porota zložená z verejnej mienky ho navždy označila za jediného možného vinníka.
Z ničoho nič Ig v sebe objavuje ohromnú novú silu vyplývajúcu z nového vzhľadu a rozhodne sa, že ju využije na dolapenie netvora, čo zabil Merrin a zničil mu život. To, že sa správal slušne a modlil sa za všetko najlepšie, ho nepriviedlo nikam. Nastáva čas na pomstu... je najvyšší čas, aby sa veci ujal diabol.

Z anglického originálu Joe Hill: Horns (HarperCollins Publishers,
New York, USA) preložil Alojz Keníž.

Originálny názov: Horns Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 145×227 mm ISBN: 9788055123790 Počet strán: 381 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách