❄️Veľké knižné upratovanie!

Nakoniec všetko dopadne dobre

ako si sami vytvoríme dokonalý svet


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,00€
Zľava 7%
10,23€

Nová kniha Christiny von Dreien sa zaoberá aktuálnymi témami tohto obdobia. Hovorí o tom, ako môžeme konštruktívne čeliť chaosu týkajúceho sa súčasnej globálnej pandémie a ako nájsť pozitívne aspekty dokonca v snahách, ktorých úlohou je vystrašiť nás. Malá knižočka, ktorá dáva veľkú odvahu.

Rok 2020, rok koronavírusu, bol veľmi zvláštny a šialený. Všade na svete sa vyskytovali krízy, strach a neis tota, nútené opatrenia a protesty, vzájomné obviňovania sa a myšlienky, že všetko okolo nás je nepriateľské.

Uprostred tejto zmätenej doby zdvíha svoj hlas aj Christina von Dreien. Patrí ku generácii nositeľov nových riešení a pozitívnych impulzov. Jasnými a jednoduchými slovami otvára svoj nezvyčajný komplexný pohľad na situáciu vo svete v rokoch 2021 - 2022. Jej jednoduchým a zároveň geniálnym posolstvom, veľmi vzdialeným od bežných klišé sa priamo dotýka ľudských sŕdc.

Táto knižka je výzvou, ako rozšíriť horizonty nášho doterajšieho vnímania reality a presunúť zodpovednosť za svetové udalosti z politickej úrovne na všetkých nás: Čím môže každý konkrétne prispieť k tomu, aby sa náš deštruktívny a chorý systém zmenil v konečnom dôsledku k lepšiemu? Treba vidieť a podporovať vo všetkom práve to pozitívne, otvoriť sa pre nové poznatky, nepoddať sa strachu, nech by sa dialo čokoľvek, dôverovať v to, že nakoniec všetko dopadne dobre, požiadať o podporu svoj tím duchovných sprievodcov a cvičiť sa vo vďačnosti, spokojnosti a odpúšťaní.

Christinine odporúčania dávajú silu a nádej, že sme schopní vytvoriť a aj vytvoríme skutočne krásny a dokonalý svet globálneho mieru, po ktorom všetci túžime - práve teraz.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 ISBN: 9783982289915 Rozmer: 145×205 mm Počet strán: 90 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách