Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Leigh Bardugo

Našli sme 30 titulov

Kráľovstvo podvodníkov (Leigh Bardugo) (Vrania šestka 2)

Leigh Bardugo, Slovart (2018)
Román zo sveta Griša

Druhý a záverečný diel megaúspešnej fantasy od vychádzajúcej hviezdy Leigh Bardugo!Kaz Brekker síce zvládol zdanlivo... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
10,76€

Vrania šestka (Vrania šestka 1) (Leigh Bardugo) [SK]

Leigh Bardugo, Slovart (2017)
Šesť nebezpečných vyvrheľov. Jedna neuskutočniteľná úloha. Vrania šestka – to je šesť zúfalých a pokútnych indivíduí:...

Šesť nebezpečných vyvrheľov. Jedna neuskutočniteľná úloha. Vrania šestka – to je šesť zúfalých a pokútnych indivíduí: trestanec (čo prahne po pomste), ostrostrelec... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,95€
8,96€

Šest vran (Leigh Bardugo) [CZ]

Leigh Bardugo, Nakladatelství Fragment (2017)
Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo! Ketterdam – rušné přístavní město, kde...

Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. Neštítí se žádné špinavé práce a dokáže vybruslit z každé situace. Jednoho dne dostane... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,49€
13,94€

Shadow and Bone Trilogy

Soldier. Summoner. Saint. Find out how it all Began. Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
24,50€
22,05€

Griša - Světlo a stíny (Leigh Bardugo) [CZ]

Leigh Bardugo, Nakladatelství Fragment (2017)
Alina Starková nikdy v ničem nevynikala, ale teď osud celé země leží v jejích rukách... První díl světového...

Ravka, kdysi mocná a hrdá země, se otřásá v základech. Pás neprostupné temnoty obývaný krvežíznivými nestvůrami, ji rozdělil na dvě části. Její budoucnost leží v rukou nic netušící dívky... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
10,79€

Siege and Storm

Enter the Grishaverse with book two of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
9,86€

Shadow and Bone

Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,95€
9,86€

Crooked Kingdom: Book 2 (Six of Crows) (Paper... (Leigh Bardugo)

Leigh Bardugo, Hachette Book Group US (2017)
Orion Children's Books: The hotly-anticipated sequel to the Carnegie Medal 2017 nominated SIX OF CROWS, this is GAME OF...

The hotly-anticipated sequel to the Carnegie Medal 2017 nominated Six of Crows, this is Game of Thrones meets Ocean's Eleven in a fantasy epic from the number 1 New York Times bestselling author Leigh Bardugo... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
9,86€

Griša: Zkáza a naděje (v českém jazyce) (Leigh Bardugo)

Hlavní město padlo a Alina se musí přenést přes staré křivdy. Třetí a závěrečný díl světového bestselleru! Hlavní město... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,49€
13,04€

Six of Crows (Leigh Bardugo) (Paperback)

Leigh Bardugo, Orion (2016)
Orion Children's Books: Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times...

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, ... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,95€
9,86€

King of Scars

The much-anticipated first book in a brand-new duology by New York Times bestselling author, Leigh Bardugo. Nikolai Lantsov has always had a gift for the impossible. No one knows what he endured in his country's bloody civil war ... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,50€
13,95€

Ruin and Rising

Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas.... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
9,86€

Wonder Woman: Válkonoška (Leigh Bardugo)

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
10,79€

Prohnilé město (Leigh Bardugo)

Leigh Bardugo, Nakladatelství Fragment (2018)
Když nemůžeš vyhrát, změň pravidla

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,49€
14,84€

Šest vran 1.+2. díl (kolekce) (Leigh Bardugo)

Šest vran: Ketterdam – rušné přístavní město, kde se dá za peníze koupit naprosto cokoliv. Nikdo to neví lépe než Kaz... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
31,98€
28,78€

Griša – Bouře a vzdor [CZ]

Leigh Bardugo, Nakladatelství Fragment (2017)
Na Alinu Starkovou se žene divoká bouře. Čeká ji vnitřní boj. Vyjde z něj jako vítěz, nebo jako poražený? Druhý díl...

Z obyčejné dívky Aliny Starkové se stala světlonoška. Mnozí k ní upínají své naděje – vždyť jen ona jediná dokáže zničit Vrásu stínu, jež odedávna sužuje zemi. Jenže cena, kterou za to platí, je... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,49€
13,04€

Trnitá řeč

Vydejte se do krajiny kouzel, kde vládne temná magie. Protéká tudy neposlušná řeka a minout vás může poslušná bouře. Přihlížejte pokoutním obchodům sjednaným pod rouškou noci. Vstupte do měst, ve kterých straší, a do lesů, ze kterých... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,49€
14,84€

Six of Crows

Leigh Bardugo, Orion (2018)
Collector's Edition

A glorious Collector's Edition of New York Times bestselling, epic fantasy novel, Six of Crows. Beautifully designed, with an exclusive letter from the author and six stunning full-colour character portraits. This covetable hardback ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
21,99€
19,79€

Ninth House

Galaxy 'Alex' Stern is the most unlikely member of Yale's freshman class. Raised in the Los Angeles hinterlands by a hippie mom, Alex dropped out of school early and into a world of shady drug dealer boyfriends, dead-end jobs, and much, much worse... Zobraziť viac

🍎 Pripravujeme, k dispozícii bude 1. 10. 2019
16,95€
15,26€