🏆 Zlaté glóbusové filmové dni práve odštartovali!

Kniha Jediná - Jorn Lier Horst

Jediná


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 21%
10,23€

V jeden horúci júlový deň zmizne nádejná mladá hádzanárka Kajsa Bergová. Polícia sa pustí do rozsiahlej pátracej akcie pozorne sledovaná zástupcami médií. Každý deň ich bombardujú novými a čoraz dramatickejšími titulkami a inšpektor Wisting priznáva vlastnú bezradnosť – ani po niekoľkých dňoch totiž nevie, ktorým smerom sa vo vyšetrovaní vydať. Keď sa v lese objaví jama, ktorá nápadne pripomína hrob a o kus ďalej nájdu požiarnici k stromu pripútané zuhoľnatené telo muža, tak sa jeho bezradnosť mení na frustráciu. Na ústave súdneho lekárstva sa hromadia telá a Wisting stále nepozná odpoveď na otázku: Čo sa stalo s Kajsou Bergovou?

Detektívny román Jediná je poslednou knihou zo série prípadov Williama Wistinga, ktorý ešte nebol preložený do slovenčiny, na sériu nadväzuje Horstova nová séria Odložený prípad, kde sa stretávame s tým istým vyšetrovateľom.

Originálny názov: Den eneste ene Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 Rozmer: 140×210 mm ISBN: 9788081599248 Počet strán: 264 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách