Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Lovec čertov

Seržant Jaroš a veľké problémy v Malom Ríme

Juraj ČervenákSlovart (2023) • Séria Kapitán Stein a notár Barbarič • 9. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
16,95€
Zľava 20%
13,56€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Po udalostiach v Plzni Bohdan Jaroš prestal veriť, že sa ešte niekedy stretne so Steinom a Barbaričom. Na vlastnú päsť putuje po Českej ceste, ktorá spája Prahu s Budínom, pričom sa živí ako nájomný kat a lovec zločincov. V Trnave si ho predvolá gróf Stanislav Thurzo, ktorý pátra po veliteľovi svojho husárskeho pluku. Kapitána Galoviča naposledy videli v spoločnosti krásnej neviestky a spolu s ním sa stratilo aj päťsto zlatých z výkupného za zajatého tureckého dôstojníka. Jaroš prijme úlohu a pustí sa do hľadania, hoci tuší, že kapitán už nie je medzi živými. Seržant sám sa čoskoro ocitne v ohrození, keď mu cestu skrížia zlodeji dobytka, zradní hajdúsi, zbehnutí žoldnieri či lovci otrokov.

Deviata kniha z cyklu historických detektívok o Steinovi a Barbaričovi tentoraz sleduje dobrodružstvá ich pobočníka Bohdana Jaroša.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Lovec čertov Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055663722 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 255 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: historický, romantický

Zaradené v kategóriách