Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Les prízrakov

Juraj ČervenákSlovart (2019) • Séria Kapitán Stein a notár Barbarič • 6. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 21%
11,81€

📚Prečítaná za 8,97€ (Zľava 40%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup


Obľúbený kapitán Stein prichádza opäť na knižnú scénu. Príbeh šiestej knihy historickej detektívky je prepletení zločineckou pavučinou a nebezpečenstvom, ktoré hrozí na každom kroku v zakliatych horách.

Joachim Stein zimuje na hrade Strieborná skala. Pokojné Vianoce s rodinou však zatieni potýčka so zločineckým podsvetím v neďalekom meste Trutnov. Vzápätí kapitána poprosí o pomoc bohatá šľachtičná Beatrix Zilvárová, ktorej milovaný synovec a dedič Adam zmizol počas poľovačky. Kým Stein s verným pobočníkom Jarošom zisťujú, či šlo o únos a kto za ním stojí, priamo v uliciach Trutnova dôjde k brutálnej vražde váženého mešťana. Aby rozmotali záhady, ktoré sú možno prepojené, kapitán Stein a seržant Jaroš sa musia vybrať až do strašidelného lesa v Krkonošiach a bojovať tam o holý život. Navyše v Steinovi narastá obava, že by nebezpečenstvo mohlo hroziť aj jeho najbližším.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055639178 Rozmer: 130×210 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná s prebalom Štýl: mysteriózny, napínavý, vojnový, historickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách