Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Radostná cesta lásky – východný obrad

Pracovný zošit katolíckeho náboženstva pre 1. ročník základných škôl


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,95€

Pracovný zošit katolíckeho náboženstva pre 1. ročník ZŠ, ktorý Vám ponúkame je na základe úsilia a snahy autorky vypracovaný ako kompletný celok učebnice a pracovného zošita. Obsahuje didakticky spracované učivo v súlade s príslušným inovovaným štátnym vzdelávacím programom NAB/NAV. Rešpektuje ročníkový cieľ, ktorým je spoznávanie lásky milujúceho Boha Otca k svetu a človeku, vytvárania si pozitívneho vzťahu k Bohu, ľuďom a svetu a osvojovania si vonkajších prejavov lásky. Metódy spracovania textu a obrazu sú vhodné a inovatívne, úlohy pre žiakov sú prehľadné a adekvátne ich možnostiam.

Autorka tejto publikácie prirodzeným a primeraným spôsobom transformovala teologickú reč na úroveň žiakov prvého ročníka. Vhodne prepája ilustrácie s obsahom, rozvíja poznávaciu dimenziu v ľudskej i náboženskej rovine na pozadí dobra, krásy, lásky.

Pracovný zošit je prvou príručkou a pomôckou, ktorú žiaci môžu mať na náboženstve. Je pripravený pre prácu so žiakmi v škole, ale ponúka možnosť mať prehľad o preberanom učive i rodičom.

V ponuke nájdete aj titul Radostná cesta lásky – západný obrad.


Recenzie a kritiky

Odporúčaný vek: 6+ ISBN: 9788097345617 Rozmer: 210×294 mm Počet strán: 71 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách