Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Liečivá očista

Anthony WilliamTatran (2021) • Séria Medicínske médium • 6. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
34,90€
Zľava 21%
27,57€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Šiesta kniha zo série medicínskeho média Anthonyho Williama. Liečebný plán pre pacientov trpiacich úzkosťou, depresiou, akné, ekzémami, lymskou boreliózou, črevnými problémami, mozgovou hmlou, nadváhou, migrénami, nadúvaním, závratmi a psoriázou.

Nazdávate sa, že váš organizmus nepotrebuje očistu? Zamyslite sa znova. Jedy a patogény, spôsobujúce chronické ochorenia, ohrozujú naše zdravie už pred narodením a neprestajne nám spôsobujú ťažkosti, pretože im denne čelíme. Očista je účinným nástrojom ochrany pre každého z nás – pokiaľ ju podstupujeme správnym spôsobom.

Anthony William vytvoril všestrannú príručku poznatkov a informácií o očistách všetkých druhov, počnúc známou deväťdňovou Očistou 3 : 6 : 9. Okrem nej ponúka aj liečebné postupy pri konkrétnych zdravotných problémoch vrátane Očisty od škodcov, Rannej očisty, Očisty pomocou monostravovania a Očisty pomocou detoxikácie ťažkých kovov.

Táto kniha Liečivá očista ponúka:
  • Rady, ako si zvoliť vhodnú očistu.
  • Množstvo poznatkov o príčinách vzniku takmer 200 zdravotných problémov a ochorení spolu s radami, ako užívať výživové doplnky (vrátane dávkovania), ktoré možno zaradiť do stravy počas očisty.
  • Viac ako 75 receptov a vzorové jedálne lístky pri očiste podľa Medicínskeho média.
  • Dôležité odporúčania, čo sa smie a čo nesmie pri očistách spolu s ich modifikáciami a náhradou potravín.
  • Pravdu o moderných témach, ako prerušovaný pôst, pôst o vode alebo o šťavách, vláknina, proteíny, objemová a rysovacia fáza (tzv. bulking and cutting), počítanie makier a mikrobióm.
  • Fakty o vajíčkach, mliečnych výrobkoch, lepku, rybom oleji, jablčnom octe či kofeíne.
  • Obšírne poznatky o očisťovaní od skrytých toxínov, škodlivej stravy, toxických ťažkých kovov a vírusov.
  • Reálne dôvody, prečo môže očista vplývať na emócie.
  • Duchovnú a duševnú podporu, ktorá nám ustavične pripomína, že očista sa dá zvládnuť.
Očistné techniky opísané v tejto knihe sa zameriavajú na to, čo sa naozaj deje v ľudskom tele a čo nedokáže vyriešiť žiadny moderný životný štýl. Anthony William

Táto planéta nevyhnutne potrebuje očistu. Medicínska očista pre zdravie vám povie pravdu o tom, ako používať jedlo, aby vám a vašim blízkym pomohlo uzdraviť sa. Poskytne vám liečivé informácie a nástroje, ktoré pochádzajú zhora, aby ste sa mohli postarať o svoje zdravie – pretože každý má právo byť zdravý. Medicínska očista pre zdravie je šiesta kniha série Medicínske médium a je neoceniteľným doplnkom, ktorý vám pomôže uchovať si zdravie.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Cleanse to Heal Rok vydania: 2021 ISBN: 9788022211246 Rozmer: 170×233 mm Počet strán: 604 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách