Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Harry Potter a Prekliate dieťa - prečítaná (bazár kníh)

výborný stav = prečítaná kniha bez poškodenia

J.K. Rowling, Jack Thorne, John TiffanyIkar (2016) • Séria Harry Potter • 8. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,90€
Zľava 50%
8,95€

📚Nová za 16,11€ (Zľava 10%) Zobraziť novú knihu

Vždy bolo ťažké byť Harrym Potterom a nie je to ľahké ani dnes, keď je prepracovaným zamestnancom Ministerstva mágie, manželom a otcom troch školopovinných detí.
Harry zápasí s minulosťou, ktorá sa ustavične vracia. Jeho najmladšiemu synovi Albusovi pripadla ťarcha rodinného dedičstva, o ktoré nikdy nemal záujem. Keď minulosť a prítomnosť vytvoria hrozivú výbušnú zmes, otec aj syn musia čeliť nepríjemnej pravde, že raz sa temnota zjaví na nečakaných miestach.
Nová hra Jacka Thorna Harry Potter a prekliate dieťa vychádza z pôvodného nového príbehu J.K. Rowlingovej, Johna Tiffanyho a Jacka Thorna. Je to ôsmy príbeh o Harrym Potterovi a prvý, ktorý sa objavil na javisku. Toto knižné vydanie scenára prináša pokračovanie príbehu Harryho Pottera, jeho priateľov a rodiny bezprostredne po svetovej premiére hry v londýnskom West Ende 30. júla 2016.

Prvá oficiálna divadelná hra o Harrym Potterovi mala premiéru v sobotu 30. júla v Palace Theatre v londýnskom West Ende. Prvých 175-tisíc vstupeniek sa minulý rok vypredalo v priebehu ôsmich hodín. Tvorcovia sa preto rozhodli, že hru, ktorú mali pôvodne uvádzať do 27. mája 2017, predĺžia až do 10. decembra toho roku.

Slovenskú verziu scenára Harry Potter a prekliate dieťa v elektronickej verzii vydá spoločnosť Pottermore, globálny digitálny vydavateľ Harryho Pottera, ktorého založila sama J. K. Rowlingová v roku 2012.


Originálny názov: Harry Potter and the Cursed Child (Parts I & II) Rok vydania: 2016 Rozmer: 135×210 mm Počet strán: 360 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny, dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách