Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Čudná planéta

Nezvyčajné rozhovory obyvateľov jednej (čudnej) planéty


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 87%
1,99€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Komiksová senzácia roka 2019 – celkom nový pohľad na svet v zmenenej perspektíve.

Objavujte spolu so zvláštnymi bytosťami RADOSŤ, SMÚTOK, NÁPOJE, TVORY, PRÍRODU VONKU, PRÍRODU VNÚTRI.

Všetci sa považujeme za normálnych. Ale čo je normálne? Podľa autora komiksu Čudná planéta ľudia až takí normálni nie sú. Výsledkom je nekompromisná pravda o nezmyselnosti ľudského správania, ale predovšetkým neuveriteľne zábavné čítanie.
Nathan W. Pyle sa inšpiroval svetom, ktorý všetci dobre poznáme, a obrátil ho hore nohami. Tak vniesol do každodenného života zaujímavú perspektívu. Na zdôraznenie situácie často použil technický jazyk počítačových expertov a vďaka tomu sú obyčajné denné činnosti a rozhovory odrazu nápadne citlivé a absurdné. Pri pohľade cez túto šošovku vyzerajú rituály ľudstva úplne nezmyselné a zároveň nesmierne ľudské. Pylov jemný a očarujúci humor prebúdza v každom čitateľovi sebareflexiu, aby dokázal zvážiť dôsledky svojho správania pre nás pozemšťanov.

Kniha vznikla pôvodne ako populárny fenomenálny komiks, ktorý autor uverejnil na svojom Instagrame. Čudná planéta má „generačný potenciál“, je teda určená všetkým vekovým kategóriám.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Strange Planet Rok vydania: 2020 ISBN: 9788022211109 Rozmer: 152×152 mm Počet strán: 144 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: humorný

Zaradené v kategóriách