❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Nebezpečné osobnosti - Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter

Nebezpečné osobnosti

Naučte sa ich odhaliť a chrániť sa pred nimi


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,81€
Zľava 7%
12,84€

Nebezpečné osobnosti neustále číhajú na svoje obete a je vysoko pravdepodobné, že sa pohybujú aj vo vašom okolí. Možno ich neregistrujete, lebo ste zaneprázdnení, alebo si len nebezpečenstvo nechcete pripustiť. Faktom však zostáva, že tieto osobnosti vám dokážu zničiť a rozložiť celý život – ak im to dovolíte.
Môže to byť váš šéf, kolega, podriadený, priateľ, člen rodiny, partner či niekto úplne neznámy, kto si vás vytypoval.

Joe Navarro, autor tejto knihy a zároveň bývalý agent FBI, ktorý sa preslávil knihou Ako prekuknúť druhých ľudí, tu odhaľuje kritické varovné signály, ktoré vám pomôžu včas rozpoznať potenciálne nebezpečných ľudí. Vďaka tomu dokážete rýchlo zasiahnuť a ochrániť seba aj svojich blízkych.
Táto jedinečná publikácia je určená naozaj všetkým: širokej verejnosti, profesionálom (policajtom, sociálnym pracovníkom), ktorí sa s nebezpečnými osobnosťami stretávajú najčastejšie, ale aj bežným ľuďom, ktorí sa potrebujú chrániť.

Originálny názov: Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788080900816 Počet strán: 208 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách