💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Forenzná psychológia - Anton Heretik

Forenzná psychológia

Anton HeretikLindeni (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
32,90€
Zľava 7%
30,60€

Kľúčové dielo v danom odbore vychádza teraz vo 4. vydaní

Forenzná psychológia je aplikovaná vedná disciplína, ktorá sa venuje teoretickým i praktickým problémom právnej praxe. Zaoberá sa ľuďmi, ktorí sa stanú páchateľmi, ale i obeťami, prípadne svedkami trestných činov, ako i psychológiou ľudí, ktorí riešia svoje občiansko-rodinnoprávne problémy.

Autor publikácie, prof. PhDr. Anton Heretik, PhD., prednáša forenznú psychológiu pre poslucháčov psychológie a práva i ďalších pomáhajúcich profesií. Postupne vás oboznámi s históriou vzniku a vývinom forenznej psychológie, s problematikou rôznych foriem trestnej činnosti, domáceho násilia, závislosti od psychotropných látok i s ďalšími poznatkami, ktoré s týmto odborom súvisia. Prostredníctvom zaradených skutočných prípadov, s ktorými sa stretol počas svojej 40-ročnej súdno-expertíznej praxe, budete mať príležitosť nahliadnuť do zložitej mysle páchateľov rôznych trestných činov a pochopiť príčiny, ktoré ich viedli k spáchaniu činu. Kľúčové dielo v danom odbore vychádza teraz vo 4. vydaní, doplnené o nové poznatky, ale aj skúsenosti, ktoré autor získal pri práci súdneho znalca.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ Rozmer: 167×225 mm ISBN: 9788056612132 Počet strán: 608 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách