⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán v predpredaji!

Kniha Pes Timo a fučivírus - Ľubica Bátoryová

Pes Timo a fučivírus


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Obľúbený hrdina Timo opäť zasahuje! Vo vzduchu totiž zrazu nelietajú včely, ale neviditeľný vírus. Malá tučná guľôčka, ktorú nemá nikto rád, zapríčiní, že školy aj škôlky zostanú zatvorené a zrušia sa všetky výlety. Pes Timo a jeho rodina sa novej situácii odhodlane postavia zoči-voči. Nasaďte si rúška za ušká, chystá sa honba na fučivírus! Ako si s ním Timo poradí?

Pes Timo a fučivírus je kniha určená najmä mladším školákom. Príbeh je vsadený do súčasnej nečakane náročnej doby, o ktorú sa postaral nebezpečný koronavírus. Dokonale prekvapil dospelých, deti, ale aj zvieratá. Hlavnou postavou je pes Timo, vnímavý, citlivý, ale aj veľmi hravý biely švajčiarsky ovčiak, ktorý stojí po boku malej Tamarky ako jej asistenčný pes.
Vtipný dej deťom hravou a prístupnou formou projektuje aktuálnu spoločenskú situáciu spojenú s koronavírusom. Kniha deti zabaví, ale aj mnohé veci vysvetlí. Je zároveň malou odmenou za to, že to doma vydržali, pomáhali a správali sa zodpovedne.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 5+ Rozmer: 165×235 mm ISBN: 9788082010766 Počet strán: 128 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách