🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Netterov anatomický atlas človeka

Preklad 7. vydania


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
95,90€
Zľava 21%
75,76€

Svetový bestseller – pre svoju dokonalú názornosť a zrozumiteľnosť ideálny na štúdium anatómie

Netterov anatomický atlas človeka, jeho 7. vydanie, predstavuje jedinečný súbor svetovo vyhlásených, nádherných a názorných anatomických ilustrácií z klinickej perspektívy. Okrem jedinečného diela Dr. Nettera nájdete v 7. vydaní tohto atlasu aj takmer stovku anatomických ilustrácií od MUDr. Carlosa A. G. Machada, M. D., ktorý je v súčasnosti považovaný za jedného z popredných ilustrátorov v anatomickom odbore, ktorý reflektuje moderné zobrazovanie ľudskej anatómie. Súčasťou atlasu je aj vyše 50 starostlivo vybraných rádiologických snímok.

7. vydanie bolo aktualizované na základe požiadaviek študentov i odborníkov. V tomto rozšírenom vydaní nájdete:

  • Úvodnú časť, do ktorej sme zaradili nové prehľadové obrazy poskytujúce prvý kontakt s povrchovou anatómiou, obehovou, nervovou a lymfatickou sústavou.
  • Vyše 25 nových ilustrácií Dr. Machada, ktoré zobrazujú klinicky dôležité pojmy a systémy, napr. fascia cervicalis, burzy bedrového kĺbu, hlboký žilový systém nohy, žilovú drenáž predkolenia, ale aj ťažko vizuálne predstaviteľné oblasti, akou je napríklad fossa infatemporalis.
  • Nové klinické tabuľky, sú zaradené na konci každého oddielu a zameriavajú sa na významné klinické štruktúry. Tabuľky poskytujú prehľadné systémové usporiadanie anatomických štruktúr, popis klinického významu a čísla Prehľadov, na ktorých sú zobrazené kľúčové štruktúry.
  • Vyše 50 rádiologických snímok, pričom niektoré sú v atlase publikované prvýkrát, niektoré predchádzajúce snímky sú nahradené novými, získanými modernejšími prístrojmi. Jednotlivé snímky boli vybrané na základe ich prínosu pre študentov.
  • Aktualizovanú terminológiu, ktorá vychádza z najmodernejšej verzie Terminologia Anatomica Federálneho medzinárodného programu pre anatomickú terminológiu (FIPAT).
  • Vyše 100 bonusových prehľadov, ktoré sú začlenené za jednotlivými oddielmi.

Originálny názov: Atlas of Human Anatomy Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 222×286 mm ISBN: 9788056617908 Počet strán: 792 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách