🏆 Zlaté glóbusové filmové dni práve odštartovali!

Kniha Skryté tajomstvo dlhovekosti - Steven R. Gundry

Skryté tajomstvo dlhovekosti

Zostaňte mladí a vitálni až do vysokého veku

Steven R. GundryGrada (2020)

🍌 Odosielame o 8 dní.
15,99€
Zľava 7%
14,87€

Zostaňte mladí až do vysokého veku a zachovajte si zdravie a energiu po celý svoj život.

Všetci starneme, no nie vždy je to príjemná a bezbolestná skúsenosť. V knihe Skryté tajomstvo dlhovekosti, ktorá je voľným pokračovaním bestselleru Skryté nebezpečenstvo zdravých potravín, vám uznávaný lekár a profesor Steven R. Gundy odhalí spôsob, ako sa dožiť vysokého veku a zároveň si zachovať vitalitu a zdravie.

Vedeli ste, že tie najbežnejšie choroby v starobe nie sú ani tak dôsledkom samotného veku, ako skôr vášho životného štýlu? Steven R. Gundry vo svojej knihe predkladá ucelený program, ktorý obsahuje odporúčania a tipy z oblasti výživy, duševného zdravia aj športu, vďaka ktorým sa dokážete v pokročilom veku vyhnúť zdanlivo „nevyhnutným chorobám“, ktoré prináša proces starnutia.
Zaraďte sa medzi ľudí, pre ktorých je zdravie samozrejmosťou, a zažite na vlastnej koži Gundryho revolúciu v oblasti ľudského zdravia. Vďaka tipom a radám v tejto knihe sa vrátite k prirodzenej strave a spôsobu života, pričom si začnete k sebe púšťať len to, čo vaše telo dokáže prijať bez toho, aby si ubližovalo.

Originálny názov: The Longevity Paradox Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 167×240 mm ISBN: 9788080900717 Počet strán: 248 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách