❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Práce a mzdy (PAM) 3/2020 -

Práce a mzdy (PAM) 3/2020

Zákonník práce - zmeny, Odpady - novela, Odvody, Verejná správa 2020


🍌 Odosielame o 6 dní.
6,90€
Zľava 7%
6,42€

PaM obsahuje aktuálne príspevky k novelám zákonov a ich zmenám, ktoré sú doplnené o príklady z praxe, vzory dokumentov a formulárov. Pracovné a mzdové problémy rieši prostredníctvom príspevkov, príkladov, otázok a odpovedí.

Prináša témy k najnovším zákonom a ich novelám a radí ako predchádzať problémom pri vedení personálnej agendy a platení odvodov.
Prehľad zmien v novelách zákonov a príspevky v rubrikách – aktuálna téma, pracovné právo, mzdy a odvody, chyby, omyly, pokuty, verejná správa a vedúci pracovník.

Dĺžku základnej výmery dovolenky na päť týždňov aj pre zamestnancov, ktorí zatiaľ nedovŕšili 33 rokov veku, ale trvalo sa starajú o dieťa, priniesla novela Zákonníka práce. Od 1. 1. 2020 sa Slovenská republika takouto právnou úpravou zaradila medzi viaceré členské štáty Európskej únie, ktoré poskytujú uvedený sociálny štandard.

Platiteľmi poistného sú zamestnanec, zamestnávateľ, povinne poistená samostatne zárobkovo činná osoba, dobrovoľne poistená osoba, štát a Sociálna poisťovňa. V januári sa menia odvody do Sociálnej poisťovne. Aké platí odvody zamestnanec, zamestnávateľ a SZČO? Aké hrozia sankcie z nezaplatenia poistného?

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 204×295 mm ISBN: 9771337060029 Počet strán: 80 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách