Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Dospeláci v miestnosti - Yanis Varoufakis

Dospeláci v miestnosti

Môj boj s európskym establišmentom


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,99€
Zľava 7%
23,24€

Zahryznite sa do skutočného európskeho politického trileru.
Tajné nahrávky. Prepisy telefonátov. Úskoky. Falošné úsmevy. A bezohľadné intrigy. Nahliadnite za oponu moci v nevšednom osobnom spracovaní bývalého gréckeho ministra financií Janisa Varoufakisa.
Počas gréckeho krachu v roku 2015 sa európski lídri na spoločných stretnutiach snažili nájsť cestu a východisko z krízy. Vtedajší grécky minister financií s nimi rozohral jednu z najveľkolepejších a najkontroverznejších politických bitiek histórie, keď sa pokúsil o prerokovanie vzťahov svojej krajiny k Európskej únii. S masovou podporou gréckeho obyvateľstva a jednoduchou logikou svojich argumentov privádzal vedenie Európskej únie do šialenstva. Skutočný príbeh o tom, čo sa dialo za zavretými dverami však zostával dlho neznámy.

Varoufakisove nebojácne ťahy odkrývajú faloš a pokrytectvo politickej moci, ktorá sa viac ako o stabilitu usiluje o vlastný prospech a zároveň s chirurgickou presnosťou popisujú fungovanie politického zákulisia.
Dospeláci v miestnosti sú mimoriadne dôležitým a vážnym zvonením na poplach. Zobuďme sa a pomôžme európskej demokracii k znovuzrodeniu!

Originálny názov: Adults in the Room Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 42×233 mm ISBN: 9788082031235 Počet strán: 624 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách