Bazár kníh za najsuper ceny!

48 zákonů moci

Amorálna, škandálna, veľmi cynická… a pritom nesmierne pravdivá a najpredávanejšia kniha o tom, ako funguje moc. Niekto...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,99€
Zľava 10%
8,99€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Amorálna, škandálna, veľmi cynická… a pritom nesmierne pravdivá
a najpredávanejšia kniha o tom, ako funguje moc.

Niekto nazýva túto knihu nástroj pre tých, ktorí chcú dosiahnuť moc a úspech. Iný si myslí, že je to hlavne praktická príručka pre každú príležitosť. Pravdou však je, že už dve desaťročia je to najpredávanejšia kniha o fungovaní moci a zostane ešte dlho jednou z najčítanejších kníh na svete na túto tému.

Na stránkach knihy čitateľ nájde mnoho zaujímavých príbehov založených na skutočných faktoch zo života slávnych historických postáv. Robert Greene hovorí o ceste na vrchol slávy, moci a bohatstva. Ukazuje presne ľudskú podstatu a jej veľkú túžbu dosiahnuť úspech.

Ak si o sebe myslíte, že ste ambiciózny, potom je táto kniha pre vás. Naučí vás spoznať a ovládnuť myšlienky aj priania druhých. V nadväznosti na rady autora pre vás bude oveľa jednoduchšie postupovať po kariérnom rebríčku smerom nahor. Naučíte sa chápať, na akej pozícii sa nachádzajú vaši vodcovia, a správne to využiť vo svoj prospech.
A to nie je fikcia! Autor je veľký znalec ľudskej psychológie a vie, čo hovorí. Jeho kniha pomohla tisícom ľudí, aby realizovali svoje plány. Autor popisuje desiatky príkladov správneho konania v konkrétnych situáciách. Na skutočných príbehoch ukazuje, ako aj z prehratej pozície môžete smerovať k víťazstvu. Čitateľ sa stretne s neštandardnými metódami vyjednávania a riadenia. Každé svoje tvrdenie autor dokumentuje na konkrétnych príkladoch.

Bestseller 48 Zákonov moci zoznámi čitateľa so základnými pravidlami správania. Každý postulát v knihe je jasne a zrozumiteľne formulovaný. Všetky tu uvedené zákony majú vedecký základ a odporúčané konkrétne spôsoby konania. S pomocou jeho rád môžete každé svoje slovo, pohyb alebo úsmev zmeniť na mocnú zbraň. Použite neznalosť svojich súperov na dosiahnutie svojich cieľov. Súčasne sa naučíte správne chápať, čo sa naozaj skrýva za slovami alebo konaním vašich podriadených, vedúcich alebo kolegov v práci.

Rok vydania: 2016 ISBN: 9788081004841 Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 208 Väzba: brožovaná Jazyk: čeština

Zaradené v kategóriách